Головна  →  Новини  →  22 січня 2016

Шановні шевченківці!

Шановні шевченківці!
Щиросердечно вітаю вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності України, святом, яке як ніколи актуальне сьогодні для єднання та об’єднання нашого народу. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності наших земель. Це той день, коли ми всі повинні ще раз замислитися про те, що Україна перспективна і багатогранна тільки тоді, коли інтереси всіх без винятку народностей і національностей, що проживають в нашій країні, враховуються.
Злука, єднання, соборність і незалежність – безцінні завоювання, передані нам у спадок патріотами та творцями української державності.
Тож, нехай наша спільна праця, впевненість та оптимізм слугуватимуть непорушним орієнтиром у подальшому збереженні духовних цінностей нації, забезпеченні стабільності, миру та злагоди у суспільстві. Лише тоді ми зуміємо реалізувати загальну заповітну мету - побудувати потужну, багату, вільну європейську державу.
Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.

З повагою
Голова Шевченківської районної в місті
Києві державної адміністрації                                                      Олег Гаряга
Перейти до спискуВерсiя для друку