Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Засідання комітету доступності

Опубліковано 15 квітня 2024 року о 11:37

22.01.2020

Відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Шевченківському районі м. Києва

 

Сьогодні, 22 січня 2020 року в актовій залі Шевченківської районної в місті Києві державній адміністрації (вул. Богдана Хмельницького, 24), відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Шевченківському районі м. Києва під головуванням заступника голови Шевченківської районної в місті Києві державної   адміністрації,  голови комітету  Олега Чуздюка. На засіданні були розглянуті питання порядку денного.

Серед присутніх на засіданні був помічник ректора з питань соціальних комунікацій Університету економіки та права «КРОК» Костянтин Ілліч ГАЛАК, який виступив з пропозицією про дистанційне навчання для інвалідів та інших маломобільних груп населення.

Присутні висловили свої думки та пропозиції, які в подальшому будуть розглядатися комітетом.

Протокол № 1/2020 засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Шевченківському районі м. Києва


03.10.2019

Відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Шевченківському районі м. Києва

3 жовтня 2019 року в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Шевченківському районі м. Києва.

Засідання розпочалося зі вступного слова заступника голови Шевченківської районної в місті Києві державної   адміністрації,  голови комітету  Олега Чуздюка, який оголосив склад комітету.

По другому питанню порядку денного засідання заслухали начальника Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської  районної в місті Києві державної  адміністрації Віктора Давиденка щодо забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю.

Про хід виконання Міської комплексної цільової  програми «Київ без бар’єрів» на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 18.12.2018 № 460/6511, у 2018  році та І-ІІ кварталі 2019 року доповіла начальник відділу соціальних програм Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської  районної в місті Києві державної  адміністрації Інна Рагімова.

Олег Чуздюк запропонував створення тимчасової робочої групи для підготовки пропозицій на 2020 рік міському  комітету доступності, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для ефективнішої роботи.

Також виступив із рекомендаціями для підприємств, установ, організацій приватної форми власності щодо нормативних  вимог та створення безперешкодного доступу особам з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів, а також створити тимчасові робочі групи для кращого контролю та виконання.

Присутні на засіданні висловили свої думки та пропозиції, які в подальшому будуть розглядатися комітетом.

Протокол № 1 засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Шевченківському районі м. Києва

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux