Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відділ муніципальної безпеки

Опубліковано 14 березня 2024 року о 15:37

Положення про відділ >>>

Начальник відділу

Лазоренко Анатолій Олександрович

тел: 366-58-61

каб. 1

Заступник начальника відділу

Брезвен Валентина Михайлівна

тел: 366-58-60

каб. 2

Головний  спеціаліст

Самойленко Любов Олександрівна

тел: 235-16-02

366-58-57

каб. 6

Головний  спеціаліст

Новохатній Володимир Васильович

тел: 366-58-56

каб. 5

Головний  спеціаліст

Єрмолов Микола Іванович

тел: 235-16-02

366-59-09

каб. 7

Головний  спеціаліст

Романов Ігор Володимирович

 тел: 366-59-08

каб. 7

Адреса

01001, м. Київ, вул. Чикаленка, 9-Б

E-mail

[email protected]

[email protected]

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

 
Основні функції, завдання та напрямки роботи:
 1. Забезпечення реалізації, у межах законодавства, державної політики у сфері цивільного захисту на території Шевченківської району міста Києва.
 2. Підготовка, скликання та проведення засідань, а також контролю за виконанням рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, здійснення функцій робочого органу (секретаріату) такої комісії.
 3. Підготовка проектів розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що належать до компетенції Відділу.
 4. Організація навчань з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки керівного складу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, суб’єктів господарювання, що належать до сфери її управління, керівників та їх заступників, здійснює контроль за організацією підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.
 5. Подання до Управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звітну документацію, передбачену Табелем термінових та строкових донесень з питань цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 14.11.2018 №912. Подання звітів здійснюється у визначені Табелем терміни.
 6. Організація виконання вимог законодавства щодо створення використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту, підготовка пропозицій про подальше використання захисних споруд цивільного захисту державної та комунальної власності, визначення потреби фонду захисних споруд цивільного захисту, планує та організовує роботи з дообладнання або спорудження в особливий підвальних та інших заглиблених приміщень для укриття населення організовує його укриття.
 7. Організовує облік фонду захисних споруд цивільного захисту та проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.
 8. Здійснює функцій робочого органу (секретаріату) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, а також організація роботи спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 9. Розробляє та організовує виконання заходів щодо підтримання готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням у мирний час та на особливий період.
 10. Координує діяльність комунальних аварійно-рятувальних служб, формувань і спеціалізованих служб цивільного захисту.
 11. Веде облік і здійснює контроль за утриманням захисних споруд, бере участь у роботі комісій з визначення їх технічного стану, організовує роботу з планування укриття населення у захисних спорудах.
 12. Здійснює планування, організацію та проведення відселення і евакуацію населення із зон надзвичайних ситуацій (зон можливих бойових дій в особливий період), організовує роботу евакуаційної комісії Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 13. Розробляє плани цивільного захисту та заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків.
 14. Організовує навчання посадових осіб Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, суб’єктів господарювання, керівників та їх заступників з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки і підготовку населення до дій у надзвичайних ситуаціях.
 15. Контролює наявність та погоджує плани реагування на можливі надзвичайні ситуації, які розробляються підприємствами, установами та організаціями району незалежно від форм власності.
 16. Забезпечує доступ до публічної інформації, розгляд, опрацювання та надання відповідей на запити щодо публічної інформації, розпорядником якої є Відділ.
 17. За дорученням керівництва здійснює розгляд кореспонденції з питань, що належать до компетенції Відділу.
 18. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 19. Розробляє та подає на затвердження плани діяльності ланки територіальної підсистеми, інші плани у сфері цивільного захисту, здійснює контроль за їх виконанням.
 20. Забезпечує здійснення оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі в доступній для осіб з вадами зору та слуху формі.
 21. Здійснює методичне керівництво щодо утворення та функціонування територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту та територіальних формувань цивільного захисту, здійснює контроль за їх готовністю до дій за призначенням.
 22. Надає методичну допомогу органам з евакуації щодо організації проведення евакуації та підготовки районів для розміщення евакуйованого населення і його життєзабезпечення, а також зберігання матеріальних і культурних цінностей.
 23. Здійснює контроль за проведенням практичної підготовки на підприємствах, в установах та організаціях шляхом узагальнення звітів про  проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту.
 24. Забезпечує здійснення заходів радіаційного, хімічного, біологічного медичного захисту населення та інженерного захисту території від наслідків надзвичайних ситуацій.
 25. Визначає потребу та організовує завчасно накопичення і підтримання постійній готовності засобів індивідуального захисту для населення, яке проживає в прогнозованих зонах хімічного забруднення та формувань цивільного захисту, а також приладів дозиметричного і хімічного контролю та розвідки.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України , Кодексом цивільного захисту України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розпорядженнями Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, наказами Державної служби з надзвичайних ситуацій України, наказами керівника територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Києва та керівника ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Шевченківського району міста Києва, а також Положенням про відділ з питань цивільного захисту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux