Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Сектор з питань екології

Опубліковано 14 березня 2024 року о 15:43

Положення про сектор >>>

Завідувач сектору

Вальховська Оксана  Юріївна

тел: 366-58-21

Каб. 507

Головний спеціаліст

Сухопара Ольга Валеріївна

тел: 366-58-21

Каб. 507

Адреса

         01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

E-mail

[email protected]

[email protected]

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

Основнi функцiї, напрямки роботи та завдання:

 1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Шевченківського району м. Києва.
 2. Інформування населення через засоби масової інформації про стан навколишнього природного середовища на території Шевченківського району м. Києва.
 3. Підготовка пропозицій виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) щодо охорони навколишнього природного середовища та проектів місцевих програм з питань охорони довкілля.
 4. Підготовка інформаційно-аналітичних та довідкових матеріалів з питань охорони навколишнього природного середовища Шевченківського району м. Києва.
 5. Організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в сфері охорони навколишнього природного середовища.
 6. Здійснює моніторинг та аналіз стану виконання підприємствами, установами та організаціями окремих вимог природоохоронного законодавства на території Шевченківського району.
 7. Надає методично-консультаційні роз’яснення щодо виконання суб’єктами господарювання обов’язків визначених чинним законодавством в сфері охорони  навколишнього природного середовища
 8. Координує розробку та впровадження організаціями та підприємствами району різних форм власності комплексу заходів щодо охорони довкілля.
 9. Розглядає і вносить пропозиції щодо погодження поточних планів підприємств, установ та організацій з питань охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів.
 10. Розробляє та подає на затвердження в установленому порядку узагальнений план заходів підприємств району з питань охорони навколишнього природного середовища.
 11. Розглядає зауваження громадських організацій щодо намірів суб’єктів господарювання отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, опублікованих в місцевих друкованих засобах масової інформації.
 12. Аналізує на основі статистичної звітності та інформації служб Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації стан навколишнього природного середовища району.
 13. Бере участь у координації та сприянні розвитку підприємницької діяльності у сфері поводження з відходами.
 14. Здійснює моніторинг за використанням відходів з урахуванням їх ресурсної цінності та вимог безпеки для здоров'я людей і навколишнього природного середовища.
 15. Сприяє веденню підприємствами первинного обліку утворення, оброблення, знешкодження, утилізації та видалення відходів.
 16. Бере участь у підготовці загальнодержавних і регіональних програм в сфері охорони довкілля .
 17. Готує пропозиції виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) щодо охорони навколишнього природного середовища.
 18. Бере участь у формуванні пропозицій до  проекту переліку заходів для фінансування з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища.
 19. Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів Київської міської ради.
 20. Розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян.
 21. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є.
 22. Інформує населення про стан здійснення визначених законом повноважень.
 23. Готує проекти розпоряджень і доручень голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що належать до компетенції Сектору.
 24. Бере участь у проведенні нарад, конференцій, семінарів, інших заходів, спрямованих на покращення стану довкілля та підвищення еколого-просвітницького рівня громадян району.
 25. Здійснює інші передбачені законом повноваження.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux