Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відділ інформаційних технологій

Опубліковано 13 березня 2024 року о 17:09

Положення про відділ >>>

Начальник відділу

Єрмолов Сергій Миколайович

тел: 366-58-29

каб. 411

Головний спеціаліст

Шаповал Сергій Миколайович

тел: 366-58-29

каб. 411

Головний спеціаліст

Медвідь Сергій Степанович

тел: 366-58-29

каб. 411 

Провідний інженер-програміст

Казенко Георгій Олексійович

тел: 366-58-29 

каб. 411 

Адреса

01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

E-mail

[email protected]

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

Основнi функцiї, завдання та напрямки роботи:

 1. Забезпечення реалізації державної політики з питань інформатизації в апараті та структурних підрозділах Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, в установах і організаціях, що відносяться до сфери її управління.
 2. Виконання робіт з визначення вимог із захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, експлуатації, обслуговування, підтримки працездатності та модернізації комплексної системи захисту інформації від несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації комп'ютерної системи у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
 3. Забезпечення роботи з розвитку та експлуатації мереж передачі даних, попередження втручання в роботу мереж ззовні, безперебійної роботи комп’ютерної мережі та адміністрування загальносистемного програмного забезпечення апарату та структурних підрозділів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 4. Здійснення моніторингу щодо змін у сучасних інформаційних, комп’ютерних, телекомунікаційних технологіях, системному програмному і апаратному забезпеченні та, у разі необхідності, внесення пропозицій щодо удосконалення системи телекомунікаційного, інформаційного та програмно-технічного забезпечення апарату та структурних підрозділів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 5. Розробка та впровадження заходів по створенню умов для функціонування і розвитку телекомунікаційних мереж у Шевченківській районній у місті Києві державній адміністрації.
 6. Організація роботи по захисту інформації та здійснення контролю за станом захищеності інформації в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації та обслуговування технічних засобів охорони режимних об’єктів.
 7. Здійснення контролю за обліком та використанням електронно-обчислюваної та організаційної техніки, встановленою у Шевченківській районній в місті Києві державної адміністрації, відповідно до Інструкції щодо користування персональним комп'ютером та організаційною технікою в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
 8. Забезпечення підключення до мережі Інтернет та надання послуг доступу у відповідності до Положення про порядок використання мережі Інтернет у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
 9. Здійснення контролю за роботою офіційної системи електронної пошти у домені "gov.ua".
 10. Забезпечення функціонування службового телефонного зв’язку у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
 11. Забезпечення заходів по запровадженню використання електронного цифрового підпису для засвідчення офіційної електронної пошти.
 12. Організація роботи з проведення автоматизації процесів і технічного обслуговування засобів електронно-обчислювальної техніки та комп’ютерного зв’язку, комп’ютерної мережі, оргтехніки в апараті та структурних підрозділах Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 13. Організація роботи з надання допомоги структурним підрозділам у вирішенні технічних питань, що виникають у процесі експлуатації мереж передачі даних, техніки та програмного забезпечення, технічне обстеження комп’ютерної та організаційної техніки.
 14. Допомога у навчанні та проведення інструктажу працівників апарату та структурних підрозділів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з питань користування комп'ютерною та оргтехнікою, електронною поштою та мережею Інтернет, цільового використання службового телефонного зв’язку.
 15. Здійснює організаційно-технічне забезпечення діяльності:
 • комісії з проведення обстеження об'єкта інформаційної діяльності і категоріювання виділених приміщень, що належать Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації;
 • комісії з контролю за якістю та повнотою виконання заходів з технічного захисту інформації з обмеженим доступом, яка циркулює на об'єкті інформаційної діяльності;
 • комісії з проведення дослідної експлуатації комплексної системи технічного захисту інформації та приймання робіт по обладнанню режимних об'єктів засобами технічного захисту інформації на об'єкті інформаційної діяльності.

Відділ керується у своїй роботі Конституцією України, Законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, розпорядженнями Київської міської державної, розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації, Програмою інформатизації м.Києва та іншими нормативними документами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux