Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Облаштовані об'єкти фізичного оточення у 2018 році

Опубліковано 12 квітня 2024 року о 14:30

Моніторинг створення належних умов доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів громадського та житлового призначення у Шевченківському району міста Києва

Станом на 19.03.2018

Питанню забезпечення дотримання прав осіб з інвалідністю в усіх сферах життєдіяльності та повного їх включення в соціум, а також створенню безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями на рівні з іншими особами до об’єктів громадського і цивільного призначення, транспортної інфраструктури та дорожнього сервісу в районі, в межах наданих повноважень, приділяється належна увага.

На обліку у Шевченківському районі м. Києва перебуває близько 13 тис. інвалідів різних груп та статусів.

При Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації утворено комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Шевченківському районі м. Києва.

Районне управління містобудування, архітектури та землекористування при здійсненні технічного нагляду за капітальними  ремонтами  на  закріплених  об’єктах  залучає   за   згодою  представників  громадських  організацій  та   осіб   з інвалідністю до моніторингу будівель і споруд громадського призначення з метою облаштування їх відповідно до вимог чинного законодавства.

На сьогоднішній день приміщення, в яких розташовані:

- Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація та її структурні підрозділи:

  • вул.  Б.  Хмельнимцького, 24 – є доступним для осіб з обмеженими фізичними можливостями, облаштовано безперешкідний доступ, облаштовано санвузол, ліфт.

 

 

- Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації:

  • просп. Перемоги, 5 – облаштовано пандусом та кнопкою виклик.

 

- Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківського району м. Києва:

  • вул. В. Василевської, 11-А – обладнане пандусом, кнопкою виклику і є доступним для осіб з інвалідністю;

  • вул. Сальського Володимира, 33 – обладнане пандусом, кнопкою виклику і є доступним для осіб з інвалідністю;

  • вул.  Половецька,  14  –  обладнане  спеціальним порогом для безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та кнопкою виклику, за зазначеною адресою на даний час проводяться ремонтні роботи.

 

- Шевченківський районний в місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

  • вул. Коперника, 10 (цокольний поверх) – є доступним.

 

Охорона здоров’я

Облаштовані пандусами будівлі закладів охорони здоров’я:

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1, 2 та № 3» Шевченківського району м. Києва за адресами:

  • вул. Б. Хмельницького, 37;

  • вул. М. Пимоненка, 10 (здійснюються ремонтні роботи);

  • вул. Ризька, 1;


та КНП «Консультативно- діагностичний центр» Шевченківського району м. Києва (вул. Саксаганського, 100);

 

Освіта

У навчальних закладах району створено безперешкодний доступ до будівель особам з інвалідністю, а саме:

 Школи:

-   СШ №106 (вул. Некрасівська, 4) – облаштовано пандусом;

-   СЗШ №169 (вул. Сальського Володимира, 2) – облаштовано пандусом;

 

-   СЗШ №175 (вул. Щербаківського, 58-А) – облаштовано пандусом;

ДНЗ:

-   ДНЗ №423(вул. Дегтярівська, 43-А) – облаштовано пандусом.

У 2018 році планується встановлення пандусів у 10 навчальних закладах району (ДНЗ № 2, 54, 74, 82, 130 та СШ № 24, СЗШ №27, Ліцей № 38, СЗШ № 95, СШ № 97).

Культура

Також, у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району міста Києва сворено безперешкодний доступ до бібліотечних приміщень для осіб з обмеженими фізичними можливостями та маломобільних груп населення:

-  в бібліотеці ім. І. Котляревського (вул. Максима Берлинського,4) – облаштовано пандус із поручнями для маломобільних груп населення, розширено вхідну групу;

-   в  бібліотеці  ім. Т. Шевченка   (вул. Половецька, 14-а) – центральний вхід було влаштовано на рівні підлоги внутрішніх приміщень, розширено вхідну групу.

В Централізованій бібліотечній системі Шевченківського району у 2018 році заплановано створення «Biblio hub» на базі бібліотеки ім. М. Костомарова (вул. Данила Щербаківського, 51-В). Формат «hub» включає вирішення проблеми безбар'єрного доступу для всіх груп населення. Тому, в проект реконструкції приміщення буде включено пункти про розширення отворів вхідної групи та внутрішніх дверей, облаштування пандусів, встановлення поручнів, вирівнювання підлоги в приміщеннях, облаштування санвузла для маломобільних груп населення, перепланування внутрішнього простору бібліотеки з урахуванням можливостей пересування осіб на візках, облаштування кімнати відпочинку для вагітних та місця в гардеробі для зберігання дитячих візочків.

Також,  на  2018  рік  в  бібліотеках  ЦБС  Шевченківського району заплановані  ремонтні роботи в ході яких буде здійснено в:

-   бібліотеці  ім. І. Котляревського (вул. Максима Берлінського,4) облаштування санвузла для маломобільних груп населення;

-    бібліотеці ім. С. Васильченка (вул. Половецька, 7/13) для дітей будуть облаштовані сходи пандусом та поручнями, а також здійснено ремонт санвузла для маломобільних груп населення;

-    бібліотеці   ім. С. Скляренка (вул. Олеся Гончара,75) облаштування сходів пандусом та поручнями, а також санвузла для маломобільних груп населення;

-    бібліотеці ім. В. Винниченка (вул. Кудрявська,2) облаштування сходів пандусом та поручнями;

-    бібліотеці ім. О.Теліги (вул. Данила Щербаківського, 33) облаштування сходів пандусом та поручнями;

-    бібліотеці ім. О.Матросова (Артилерійський пров., 1-а) облаштування сходів пандусом та поручнями.

При підготовці проектних пропозицій будівництва нових дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів та закладів культури постійно передбачається обладнання даних приміщень необхідними засобами для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд

Для безпечного пересування інвалідів за рахунок коштів поточного ремонту КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району м. Києва» влаштовано пониження бортового каменюна вуличній мережі району в кількості 12 одиниць за адресами:

-   вул. Володимирська,48 (пл. Театральна) (2 од.);

-   вул. Лагерна, 46/48 (2 од.);

-   вул. Данила Щербаківського ріг вул. Балакліївська (4 од.);

-    вул. Нагірна, 25/27 (2 од.);

-    вул. Нагірна, 24/1 (2 од.).

Влаштовано підвищений пішохідний переходів за адресою:

-    вул. Лагерна,32, який одночасно виконують функцію «зебри» та «лежачого поліцейського», а також є зручним для пересування, так як влаштований на рівні тротуару і головне – підвищує безпеку на дорозі.

Розробляється проектна документація на влаштування інвестором ліфтів у підземному пішохідному переходіза адресою:

-   площа Майдан Незалежності  –  вихід  до вул. Михайлівської та вул. Костьольної, як альтернатива непрацюючих ескалаторів у вказаному пішохідному підземному переході.

На  території Шевченківського  району  м.  Києва за адресою: вул. Глибочицька, 72 розташовано Київське учбово- виробниче підприємство № 3 УТОС на якому працюють інваліди по зору, пішохідні переходи на зазначеній вулиці обладнані світлофорами зі звуковим сигналом.

В районі ведеться посилена робота щодо створення вільного доступу мешканців району з обмеженими фізичними можливостями до житлових будинків.

Проведена ретельна робота щодо підготовки пропозицій об’єктів до проекту Міської комплексної цільової програми

«Київ без бар’єрів». 18.08.2017 за участю керівництва Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації було проведено робочу нараду щодо обговорення моделі обробки інформації та підготовки пропозицій об’єктів, які потребують забезпечення безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями, до проекту Міської комплексної цільової програми «Київ без бар’єрів».

Станом на сьогодні підготовлено пропозиції до проекту Міської комплексної цільової програми «Київ без бар’єрів» з поадресним переліком об’єктів району на загальну суму 16 092,0 тис. грн.

На території Шевченківського району м. Києва здійснюють свою активну діяльність 7 громадських організацій інвалідів: Організація інвалідів війни та Збройних сил України, Спілка інвалідів «Співдружність», Організація «Союз інвалідів Чорнобиля», Громадська організація «Фонд інвалідів Чорнобиля», Товариство інвалідів-опорників «Нивки», Громадська організація «Світ на дотик» та Українське товариство сліпих УТОС № 3, які об’єднують людей з інвалідністю та опікуються цією категорією населення.

Між районною владою та вищезазначеними громадськими організаціями налагоджено тісну співпрацю задля вирішення питань життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація постійно залучає вищевказані організації інвалідів до участі у районних нарадах, круглих столах та заходах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux