Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Правобережне відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у м. Києві (робочий орган Фонду соціального страхування м. Києва)

Опубліковано 08 березня 2024 року о 10:49

Правобережне відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві (далі - Правобережне відділення) є робочим органом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві без статусу юридичної особи, підпорядкованим і підзвітним йому.

Правобережне відділення утворене постановою Правління Фонду соціального страхування від 10.10.2017 №50 «Про затвердження структури органів Фонду».

У своїй діяльності Правобережне відділення керується Конституцією України, Основами законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, Кодексом законів про працю України, законами України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», «Про охорону праці», Статутом Фонду та іншими нормативно-правовими актами.

Правобережне відділення реалізує державну політику у сферах соціального страхування: у разі виникнення нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах на території Голосіївського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів м. Києва.

Основними напрямками діяльності є:

-  надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам і членам їх сімей у разі настання страхового випадку;

-  ведення обліку страхувальників та реєстру потерпілих від нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які у разі смерті потерпілого мають право на одержання щомісячних страхових виплат;

-  здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду;

- реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України;

- надання безоплатної консультативної допомоги страхувальникам та застрахованим особам з питань застосування законодавства про соціальне страхування;

- робота з листами, зверненнями та пропозиціями з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 

Графік роботи:  

Понеділок - четвер - з 8.30 до 17.30;

П’ятниця - з 8.30 до 16.15;

Обідня перерва - з 13.00 до 13.45;

Субота та неділя - вихідні.

Контактна інформація

В.о. начальника Правобережного відділення - Зацерковний Артем Миколайович

Адреса: пл. Спортивна, 3 (IV під`їзд, 3 поверх), м. Київ, 01601

Поштова скринька:  [email protected]

Соціальні мережі:     https://www.facebook.com/pravKyivFSE

                                        https://twitter.com/Centr_Kyiv_FSE 

м.Київ, пл. Спортивна, 3

Сектор матеріального забезпечення

492-02-40  

492-02-34

492-02-41  

492-02-36 

492-02-38

492-02-46

492-02-32  

492-02-39

Сектор страхових виплат

492-02-47

 

 

Сектор бухгалтерського обліку

492-02-42  492-02-31

492-02-35

Сектор організаційної роботи та документообігу

492-02-28

 

 

Сектор адміністративно-господарського забезпечення

492-02-19

 

Сектор інформаційного забезпечення

492-02-48

 

 

м. Київ,  пров. Артилерійський, 7-9

Сектор організації надання медичної реабілітації

456-00-86

456-00-88  

456-06-63

 

Відділ по роботі зі страхувальниками

456-00-78

456-00-87

456-06-60

456-06-61

Сектор страхових виплат

456-06-62

 

066 226-40-82

 

м. Київ,  просп. Перемоги, 92/2

Відділ перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності

400-65-27

 

 

Телефон для повідомлень про нещасний випадок на виробництві ( відділ профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві)

427-40-87

Реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Медична реабілітація після перенесених захворювань і травм у санаторно-курортних закладах здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України та покриває 100 % витрат на проходження відновлювального лікування. Правом на реабілітаційне оздоровлення за рахунок коштів Фонду може скористатись застрахована особа (яка сплачує та/або за яку сплачується ЄСВ) у разі настання страхового випадку в період роботи.

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 № 39 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду. 

Пройти лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу можуть хворі (застраховані особи, члени їх сімей (дитина в супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника) та учасники АТО) після стаціонарного етапу лікування, з урахуванням відсутності протипоказань. Також вони повинні отримати рекомендацію лікуючого лікаря відповідно до медичних показань, профілів медичної реабілітації (перелік профілів оприлюднено для ознайомлення на офіційному веб-сайті Фонду:  www.fssu.gov.ua) та висновок лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) лікувально-профілактичного закладу, клініки, медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

Крім того, можна скористатися правом на відновлювальне лікування. Учасники АТО після демобілізації мають право разом з усією родиною (чоловік/дружина, неповнолітні діти) на реабілітаційне лікування в санаторно-курортному закладі.

Отже, алгоритм отримання безкоштовного реалізаційного лікування такий:

- заклад охорони здоров'я протягом доби, з моменту надання висновку ЛКК, інформує орган Фонду (за місцем обліку закладу охорони здоров'я, як страхувальника) про потребу в подальшій реабілітації хворого;

- уповноважений представник Фонду приходить до лікувального закладу для оформлення документів;

- на підставі заяви хворого про забезпечення реабілітаційним лікуванням спеціаліст Фонду з'ясовує можливість прийому застрахованої особи обраним санаторно-курортним закладом;

-  після отримання згоди укладається тристоронній договір (між застрахованою особою, органом Фонду та санаторієм), в якому обов'язково зазначається профіль медичної реабілітації, строк (за висновком лікаря й ЛКК, але не більше ніж 24 дні) та дата початку лікування;

-  після завершення хворим курсу реабілітаційного лікування згідно з рахунком та актом приймання-передачі Фонд перераховує санаторію вартість фактично наданих послуг (діагностичні та лікувальні послуги, що надаються за призначенням лікаря та за відсутності протипоказань, послуги із харчування та проживання). Важливо враховувати, що вартість послуг, яка перевищила граничні розміри витрат, сплачується застрахованою особою самостійно.

Граничні розміри витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування для застрахованої особи або члена її сім'ї затверджуються правлінням Фонду. Станом на 01.02.2021 розмір витрат становить 679 грн (з ПДВ)  для застрахованої особи, 566 грн (без ПДВ) для застрахованої особи з інвалідністю та 475 грн (з ПДВ) для супроводжуючої.

Отримати консультацію та більш докладні роз'яснення можна:

 • для страхувальників Голосіївського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районів за телефонами: (044) 456-00-86(88), 456-06-63 або за адресою: м. Київ, просп. Артилерійський, 7-9 (сектор організації надання медичної реабілітаціїПравобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві).

Соціальна мережа: https://www.facebook.com/pravKyivFSE/

 • для страхувальників Дарницького, Дніпровського, Деснянського районів за телефонами: (044) 573-30-70, 566-19-81 або за адресою: м. Київ, вул. Попудренка, 34 (сектор організації надання медичної реабілітаціїЛівобережного відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві).

Соціальна мережа: https://www.facebook.com/lmvd.fss.tvp/

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux