Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Інформація про збір документів / перелік зареєстрованих ІГС >>>

Опубліковано 30 квітня 2024 року о 13:56

Інформація про збір документів / перелік зареєстрованих ІГС

Повідомлення
про проведення установчих зборів делегованих представників ІГС
щодо формування нового складу громадської ради
при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації
у 2021 році

Відповідно до п. 9 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 / відповідно до Протоколу №1 від 22 квітня 2021 року засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів повідомляємо:

 

Установчі збори делегованих представників ІГС щодо формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації у кількісному складі з 35 осіб орієнтовно будуть проведені шляхом рейтингового голосування:

 

22.06.2021 о 12:00
за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 24 (ІІ поверх). 


Ознайомитись із переліком ІГС, які вже подали документи, можна ТУТ / інформація оновлюється щодня, починаючи з 07.05.2021.


Вимоги до інститутів громадянського суспільства (ІГС):

Інститут громадянського суспільства не менше шести місяців до дати оприлюднення цього повідомлення провадить свою діяльність, реалізує свої проєкти у сфері, пов’язаній з діяльністю Шевченківської районної в місті Києві державною адміністрацією, що підтверджується інформацією про результати діяльності ІГС, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Під провадженням діяльності у сфері, що пов’язана з діяльністю Шевченківської районної в місті Києві державною адміністрацією, розуміється проведення ІГС заходів, досліджень, надання послуг, реалізація проєктів тощо з питань, пов’язаних з визначеною законодавством сферою діяльності Шевченківської районної в місті Києві державною адміністрацією.

ІГС незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради. Пов’язані інститути громадянського суспільства (два і більше ІГС мають одного і того ж керівника чи спільних членів керівних органів тощо) не можуть делегувати своїх представників до складу однієї громадської ради.

Вимоги до делегованих представників ІГС:

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства / ІГС), які зареєстровані в установленому порядку.

До складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які не менше шести місяців до дати цього повідомлення проводять заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проєкти тощо на території відповідної адміністративно-територіальної   одиниці та які є фахівцями у відповідній сфері, що підтверджується наявністю відповідної освіти, наукового ступеня, публікацій, досліджень, а також інформацією про участь у реалізації проєктів не менш як за 12 місяців до дати оприлюднення цього повідомлення.

*До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.

Перелік документів, які необхідно подати кандидатам разом із заявою підписаною уповноваженою особою керівного органу ІГС для участі в установчих зборах:

Посилання на зразки документів ТУТ.

1. Рішення про делегування для участі в установчих зборах представника ІГС, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

2. Відомості про результати діяльності ІГС протягом шести місяців до дати оприлюднення цього повідомлення (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості); річний фінансовий звіт (за наявності) тощо).

3. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону; а також посилання на офіційний вебсайт, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

4. Заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто.

5. Біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституту громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності).

6. Фото делегованого представника ІГС (за наявності).

7. Мотиваційний лист делегованого представника, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді.

8. Делегований представник ІГС може подати до ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).

Куди / коли / як надсилати документи:

Заява інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника  подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді. В обов’язковому порядку документи повинні мати електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Електрона адреса: [email protected] (з позначкою «Ініціативній групі з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації»).

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 24 (на І поверсі адміністративної будівлі Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації буде розміщена скринька з позначенням «Документи ініціативній групі з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації»).

Документи приймаються з 8:00 07.05.2021 до 15:45 21.05.2021 (приймання заяв для участі в установчих зборах завершується за 30 календарних днів до дати їх проведення).

Відповідальна особа: Атаманська Євгенія Вікторівна / (044) 234-63-66.

пн-чт: з 8:00 до 17:00
п’ятниця: з 8:00 до 15:45
обідня перерва: з 12:00 до 12:45

Увага! Заяви і документи надіслані ІГС після спливу терміну прийому документів, встановленого ініціативною групою, вважаються не прийнятими для розгляду.


Склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів делегованих представників інститутів громадянського суспільства щодо формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації затверджено Розпорядженням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 19.04.2021 №213:

1. Печерська Катерина Олександрівна – начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

2. Атаманська Євгенія Вікторівна – головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Мажуріна Світлана Віталіївна – головний спеціаліст організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

4. Нікора Олена Володимирівна – головний спеціаліст юридичного відділу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

5. Чиж Юрій Іванович – голова громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації,  представник Міжнародної благодійної організації «Асоціація чемпіонів України, Європи, Світу та Олімпійських ігор «Олімпійський вогонь».

6. Колосович Ярослав Вікторович – член громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації,  представник Громадської організації «Квартал Пушкінська – Велика Васильківська».

7. Дибкалюк Андрій Ігорович – член громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, представник Громадської організації  «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури».

8. Матюханов Андрій Ігорович – член громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації,  представник Громадської організації «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux