Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Архівний відділ

Опубліковано 14 березня 2024 року о 15:33

Положення про відділ >>>

Начальник відділу

Миронюк Олена Леонідівна

тел. 455-55-94

Головний спеціаліст

Водолазченко Тетяна Костянтинівна

тел. 455-55-99

Адреса

03057, м. Київ, вул. О. Довженка, 14-Б

E-mail

[email protected]

[email protected] 

Час роботи

понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

п’ятниця з 8:00 до 15:45

перерва з 12:00 до 12:45

Години прийому:

Прийом щовівторка з 10:00 до 13:00, щосереди з 14:00 до 17:00.

Основнi функцiї, напрямки роботи та завдання:

 1. Реалізація державної політики у сфері архівної справи i діловодства, здійснення управління архівною справою i діловодством на території Шевченківського району.
 2. Координація діяльності органів державної влади, підприємств, установ та організацій ycix форм власності у питаннях архівної справи та діловодства.
 3. Внесення до Національного архівного фонду архівних документів, що мають місцеве значення, ведення аж обліку, зберігання та використання відомостей, що в них містяться.
 4. Здійснення контролю за діяльністю архівних установ i служб діловодства району, забезпечення додержання законодавства про Національний  архівний фонд та архівні установи.
 5. Організовує виконання Конституції i законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів Украйни, наказів Міністерства юстиції України, наказів Державної архівної служби України, рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київською міської ради (Київської місы‹ої державної адміністрації) та Шевчент‹івської районної в місті Києві державної адміністрації.
 6. Надає архівні довідки, копії документів та іншим шляхом задовольняє запити фізичних i юридичних осіб, переглядае в установленому порядку рішення про обмеження  доступу  до документів,  забезпечення  у разі  виявлення в архівних документах недостовірних відомостей про особу на вимогу фізичних осіб долучення до архівних документів письмового обґрунтованого спростування чи додаткових відомостей про особу.
 7. Надає адміністративні послуги, несе відповідальність за достовірність, повноту i своєчасність надання інформації для внесення відомостей до Реєстру адміністративних пocпyг.
 8. Перевіряє роботу архівних підрозділів i служб діловодства державних органів, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності з метою здійснення контролю за дотриманням законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи шляхом проведення планових та позапланових перевірок, надання зазначеним підрозділам i службам методичної допомоги в організації діловодства та зберіганні документів.
 9. Забезпечує зберігання, облік i охорону:
  • документів Національного архівного фонду з різними носіями інформації, переданих відділу державними органами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності та об’єднаннями громадян,  які діють (діяли) на території району;
  • документів особового походження;
  • документів з особового складу;
  • облікових документів i довідкового апарату до них;
 10. Організовує роботу, пов'язану з внесенням профільних документів до Національного архівного фонду aбo вилученням документів  з нього  незалежно від місця зберігання i форми власності на них.
 11. Проводить в установленому порядку облік, обстеження та аналіз діяльності архівних установ, які створені на території району, незалежно від форми власності та підпорядкування.
 12. Інформує Державний архів міста Києва про виявлення архівних документів, що не мають власника a6o власник яких невідомий, а також про здійснення продажу документів Національного архівного фонду з  метою реалізації переважного права держави на ïx придбання.
 13. Веде зведений облік юридичних осіб та фізичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду та юридичних осіб, у діяльності яких не утворюються документи Національного архівного фонду, які перебувають у зоні комплектування відділу, на підставі затверджених списків.
 14. Подає на затвердження Державному архіву м. Києва списки джерел формування Національного архівного фонду, які перебувають у зоні комплектування відділу.
 15. Надає методично-консультативні роз`яснення юридичним особам, громадянам, структурним підрозділам Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації стосовно архівної справи.
 16. Створює і вдосконалює довідковий апарат до документів Національного архівного фонду.
 17. Передає Державному архіву м. Києва у визначені ним строки документи та довідковий апарат до документів Національного архівного фонду.
 18. Розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян.
 19. Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів Київської міської ради.
 20. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є.
 21. Забезпечує захист персональних даних.
 22. Вивчає, узагальнює і поширює досвід роботи архівних установ.
 23. Здійснює організаційно-технічне забезпечення діяльності експертної комісії з визначення цінності документів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 24. Проводить засідання експертної комісії архівного відділу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації по схваленню описів справ з кадрових питань (особового складу), інструкцій з діловодства, положень про служби діловодства, архівні підрозділи та ЕК юридичних осіб, що є джерелами формування Національного архівного фонду та юридичних осіб, у діяльності яких не утворюються документи Національного архівного фонду, які перебувають у зоні комплектування архівного відділу.
 25. Готує проєкти розпоряджень, що відносяться до компетенцій відділу.
 26. Готує інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові держадміністрації.
 27. Здійснює інші передбачені законом повноваження.

Зразки заяв для отримання довідок про трудовий стаж та розмір заробітної плати:

 • Заява по заробітній платі зразок;
 • Заява про робочий стаж зразок;

Інформація для підготовки та передавання документів на зберігання до архівного відділу у разі ліквідації підприємств, установ, організацій:

 • А К Т про передачу документів;
 • ЗАСВІДЧУВАЛЬНИЙ НАПИС СПРАВИ;
 • Лист на ліквідацію;
 • Лист на реорганізацію;
 • ПАМЯТКА;
 • ТОВ (--------) 2;
 • ТОВ (--------).

Перелік ліквідованих підприємств Шевченківського району

Перелік реорганізованих підприємств

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux