Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Опубліковано 14 березня 2024 року о 15:32

Положення про відділ >>>

Начальник відділу

Алексєєва Світлана Вікторівна

тел: 400-15-81

каб. 103

Заступник начальника відділу

Михайленко Ірина Михайлівна

тел: 400-15-81

каб. 103

Головний спеціаліст

Мартиненко Олександр Миколайович

тел: 400-45-22

каб. 106

Головний спеціаліст

Будніченко Наталія Григорівна

тел: 400-45-22

каб. 106

Головний спеціаліст

Могиль Віра Володимирівна

тел: 400-44-26

каб. 102

Адреса

04111, м. Київ, вул. Щербаківського Данила (Щербакова) буд. 49

E-mail

[email protected]

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

Основнi функцiї, напрямки роботи та завдання:

 1. Забезпечення реалізації державної політики, яка визначена Законом України «Про Державний реєстр виборців».
 2. Ведення Державного Реєстру виборців (далі-Реєстр), до якого заносяться відомості про громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі-виборці) і проживають або перебувають на території Шевченківського району в місті Києві, а також про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають за межами України.
 3. Складання та уточнення списків виборців на виборчих дільницях для проведення виборів і референдумів Шевченківського району в місті Києві.
 4. Забезпечує ведення Реєстру, що передбачає здійснення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій: внесення запису про виборця до бази даних Реєстру; внесення змін до персональних даних виборців, що містяться в базі даних Реєстру (далі-персональні дані  Реєстру); знищення запису Реєстру на підставах і у спосіб, що встановлені Законом України «Про Державний реєстр виборців»(далі-Закон) та рішеннями розпорядника Реєстру, прийнятими згідно із Законом, з використанням візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру.
 5. Веде облік усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру в порядку та за формою, що встановлені розпорядником Реєстру.
 6. Забезпечує відповідно до законодавства України захист Реєстру під час його ведення, в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців».
 7. Визначає на підставі відомостей про виборчу адресу виборця номер виборчого округу, округу з референдуму та номер виборчої дільниці, до яких відноситься виборець.
 8. В установленому законом порядку розглядає звернення громадян з питань, пов’язаних з його діяльністю.
 9. Надає на письмовий запит виборця, поданий у встановлений Законом порядку, відповідну інформацію з Реєстру.
 10. Надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про внесення змін до його персональних даних, внесених до Реєстру.
 11. Надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про його включення до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру.
 12. Проводить, у разі потреби, перевірки відомостей про особу, зазначених в заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру.
 13. Здійснює періодичне поновлення бази даних Реєстру та уточнення персональних даних Реєстру.
 14. Забезпечує, у разі призначення виборів чи референдумів, складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях, дільницях референдуму  відповідно до законодавства України.     
 15. Виготовляє іменні запрошення виборцям на вибори чи референдуми у випадках, передбачених законодавством.
 16. Отримує від дільничних виборчих комісій відомості про зміни, внесені ними до уточнених списків виборців, для опрацювання в установленому Законом порядку.
 17. Надає необхідну інформацію на запит суду стосовно уточнення відомостей про виборця у зв’язку з розглядом адміністративної справи щодо уточнення списку виборців.
 18. Формує подання до Центральної виборчої комісії щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі, за наданими суб’єктами їх внесення відомостями.
 19. Здійснює облік виборчих дільниць, які існують на постійній основі.
 20. Вносить до Реєстру дані про номери і межі одномандатних, територіальних виборчих округів після отримання від територіальних виборчих комісій рішення про утворення таких округів.
 21. Передає до Центральної виборчої комісії зміст рішень та повідомлень виборчих комісій у передбачених законодавством випадках.
 22. Здійснює налаштування та супроводження програмного і технічного забезпечення Реєстру.
 23. Надає в установленому порядку статистичну інформацію про кількісні характеристики виборчого корпусу на підставі відомостей Реєстру.
 24. Проводить перевірку звернень політичних партій, розглядає запити виборчих комісій у встановленому Законом порядку.
 25. Проводить перевірку некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру.
 26. Здійснює відповідно до законодавства заходи щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.
 27. Розробляє проекти розпоряджень голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, у визначених законом випадках - проекти нормативно-правових актів.
 28. Забезпечує у межах повноважень відділу реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.
 29. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 30. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
 31. Організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів.
 32. Забезпечує захист персональних даних.
 33. Організовує виконання Конституції України і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, наказів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади,  рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, а також здійснює контроль за їх реалізацією.
 34. Здійснює інші функції відповідно до законодавства, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

Шановні виборці Шевченківського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації запрошує вас перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців.
На практиці, саме під час виборчого процесу виборці дізнаються, що допущені  помилки в їх персональних даних, або вони зовсім відсутні в Реєстрі. Щоб їх виправити, вони звертаються до суду, до дільничної виборчої комісії, або до відділу ведення Державного реєстру виборців в останні дні перед виборами. У результаті: черги і поганий настрій.
Зробіть списки виборців досконалішими, не чекайте виборчого процесу, приходьте до відділу ведення Державного реєстру виборців та перевірте персональні дані свої та своїх родичів саме зараз! За вашою допомогою ми внесемо відповідні зміни! І тоді, ви особисто будете впевнені, що на чергових виборах ви та ваша родина буде в списках виборців.

Щоб перевірити зміст ваших персональних даних, необхідно:
1. Пред’явити  паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України) до відділу ведення. Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу(абзац перший статті 21 Закону України « Про Державний реєстр виборців»). У разі зміни прізвища мати при собі документ, що підтверджує ці зміни.
Або
2. Зареєструйтесь у закладці «Особистий кабінет виборця» на офіційному сайті Центральної виборчої комісії у розділі «Державний реєстр виборців».  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux