Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Сектор з питань охорони праці

Опубліковано 14 березня 2024 року о 15:42

Положення про сектор >>>

Завідувач сектору

Бочарова Олена Борисівна

тел: 366-58-20

каб. 507

Головний спеціаліст

Шосталь Валентина Вікторівна

тел: 366-58-20

каб. 507

Адреса

01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

E-mail

[email protected] 

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

Основнi функцiї, напрямки роботи та завдання:
 1. Організовує виконання положень, закріплених Конституцією,  законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення реалізації державної політики з охорони праці та промислової безпеки в межах адміністративно-територіальної одиниці.
 2. Забезпечує у межах своїх повноважень захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.
 3. З врахуванням  пропозицій підприємств району формує за участю  профспілок, Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань і забезпечує виконання цільових регіональних програм поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, а також заходів з охорони праці у складі програм соціально-економічного і культурного розвитку району.
 4. Складає і надає  в установленому порядку статистичну звітність про стан умов і безпеки праці.
 5. Готує та подає інформацію Територіальному управлінню Держгірпромнагляду по Київській області та м.Києву про виявлені порушення суб’єктами господарювання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці або усунення ними таких порушень.
 6. Організовує професійну підготовку і підвищення кваліфікації спеціалістів (посадових осіб) з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів підприємств - суб'єктів господарювання.
 7. Взаємодіє з органами державного нагляду за охороною праці, територіальними комітетами галузевих профспілок, регіональними профспілками та їх об’єднаннями, об’єднаннями роботодавців, робочими органами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, засобами масової інформації.
 8. Бере участь у роботі комісій з розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, що сталися у суб'єкта господарювання, який не підпорядкований органу вищого рівня, або з особою, яка забезпечує себе роботою самостійно, відповідно до законодавства.
 9. Проводить аналіз обставин і причин виникнення нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві з урахуванням даних Територіального управління Держгірпромнагляду по Київській області та м.Києву та Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у межах Шевченківського району, оприлюднює результати такого аналізу, а також розробляє та реалізує заходи щодо запобігання подібним випадкам.
 10. Організовує через засоби масової інформації інформування населення про стан здійснення визначених законом повноважень, роз'яснень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
 11. Організовує та бере участь у проведенні нарад, конференцій, семінарів, конкурсів, виставок, змагань, інших заходів, спрямованих на поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.
 12. Розглядає у визначеному порядку звернення громадян з питань, що належать до його компетенції, та вживає у межах своїх повноважень заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань.
 13. У межах компетенції надає консультації підприємствам, установам, організаціям, окремим громадянам.
 14. Бере участь у підготовці звітів голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  для їх розгляду на сесії Київської міської ради.
 15. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 16. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
 17. Готує (бере участь у підготовці) проекти угод, договорів, меморандумів, протоколів зустрічей делегацій і робочих груп у межах своїх повноважень.
 18. Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів Київської міської ради.
 19. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є.
 20. Забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.
 21. Бере участь у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів).
 22. Здійснює інші, передбачені законом, повноваження.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux