Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Організаційний відділ

Опубліковано 13 березня 2024 року о 15:59

Положення про відділ >>>

Начальник відділу

Шалєєва Ольга Юріївна

тел: 366-58-13

каб. 614

Головний спеціаліст

Малахов Костянтин  Володимирович

тел: 366-58-13

каб. 614

Головний спеціаліст

Куничак Ольга Романівна

тел: 366-58-13

каб. 614

Адреса

01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

E-mail

 [email protected]

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

Основнi функцiї, напрямки роботи та завдання:

 1. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері організаційного забезпечення діяльності Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, підготовка аналітичних, інформаційних та інших матеріалів.
 2. Забезпечує  виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Шевченківської районної в місті Києві  державної адміністрації та здійснює контроль за їх реалізацією.
 3. Вносить пропозиції щодо проєкту бюджетного запиту Шевченківської  районної в місті Києві державної адміністрації.
 4. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
 5. Готує (бере участь у підготовці) проекти угод, договорів, меморандумів, протоколів зустрічей делегацій і робочих груп у межах своїх повноважень.
 6. Опрацьовує запити, звернення громадян і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.
 7. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є відділ.
 8. Забезпечує взаємодію голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, першого заступника, заступників голови з керівниками служб Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій, розташованих на території Шевченківського району м. Києва, незалежно від форм власності, громадськістю, іноземними та міжнародними організаціями тощо.
 9. Забезпечує у межах своїх повноважень взаємодію Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації з Офісом Президента України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування у процесі своєї діяльності.
 10. Здійснює інформаційне забезпечення діяльності голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, першого заступника голови та заступників голови райдержадміністрації, готує інформаційні матеріали.
 11. Формує та узагальнює інформаційно-довідкові матеріали для забезпечення здійснення повноважень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, в тому числі, апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.
 12. Готує інформацію про проведення основних заходів райдержадміністрації.
 13. Проводить організаційне забезпечення заходів за участю керівництва  Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 14. Забезпечує організацію  та проведення Колегії, координує підготовку структурними підрозділами райдержадміністрації інформаційних довідок, проектів рішень та інших матеріалів, необхідних для проведення Колегії Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та нарад у голови райдержадміністрації.
 15. На основі пропозицій першого заступника та  заступників голови, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів  Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації готує щоквартальні переліки питань для розгляду на засіданнях Колегії Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та нарадах у голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 16. Готує на основі пропозицій першого заступника та заступників  голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації проекти переліків питань для розгляду на засіданнях Колегії виконавчого органу  Київської міської ради (Київської міської  державної адміністрації), а також на нарадах у перших заступників та заступників голови виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
 17. На основі  пропозицій першого заступника, заступників голови,  керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів  Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розробляє проекти квартальних та тижневих планів роботи Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 18. Здійснює підготовку  проектів договорів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації за напрямами роботи відділу, у межах наданих повноважень.
 19. Готує проєкти розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та робочі плани з організаційного забезпечення державних заходів, які здійснюються Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією, та інформаційні матеріали щодо їх виконання.
 20. Щомісячно готує проєкт подання голові Київської міської державної адміністрації щодо преміювання голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 21. Здійснює роботу з підтримки та розвитку відносин з регіонами  України, які закріплені Офісом Президента України за Шевченківським районом  міста Києва.
 22. Організовує прийом офіційних іноземних делегацій, груп та окремих іноземців, які прибувають на запрошення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 23. Бере участь в організації та проведенні в Шевченківському районі м. Києва державних, професійних та релігійних свят.
 24. Готує телефонні та інші інформаційні довідники Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, а також за необхідності оновлює їх.
 25. Організовує виготовлення продукції з символікою Шевченківського району м. Києва.
 26. За дорученням голови, першого заступника голови, заступника голови або  керівника апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації готує проєкти окремих доручень голови райдержадміністрації.
 27. Забезпечує розробку, здійснення організаційно-технічних заходів щодо підготовки і проведення виборів Президента України, народних депутатів України,  депутатів місцевих рад, міського голови, всеукраїнського і місцевих референдумів, надає допомогу виборчим комісіям з цих питань.
 28. Виконує інші завдання відповідно до Регламенту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та цього Положення.
 29. Здійснює інші передбачені законом повноваження.

Відділ керується у своїй роботі Конституцією України, Законами України “Про державну службу”, “про місцеве самоврядування в Україні”, “Про столицю України – місто-герой Київ”, “Про звернення громадян”, “Про статус депутатів місцевих Рад народних депутатів”, “Про місцеві державні адміністрації”, постановами Верховної Ради України, Указами Президента України, декретами, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської та районної рад, розпорядженнями Київської міської та районної адміністрацій, положеннями про апарат районної державної адміністрації, а також Положенням про Управління.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux