Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Управління містобудування, архітектури та землекористування

Опубліковано 14 березня 2024 року о 15:50

Штатний розпис Управління містобудування, архітектури та землекористування Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації >>>

Положення про управління >>>

Державні закупівлі >>>

03190,  м. Київ, вул. Кирпоноса, 12

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

1

В.о.начальника управління

Михайлова Дар’я Олександрівна

тел: 400-97-89

2.

Головний спеціаліст відділу розвитку та моніторингу району

Просвєтова Тетяна Віталіївна

тел: 400-67-72

3

Головний спеціаліст - юрист

Виниченко Сергій Миколайович

тел: 427-11-57

Відділ будівництва

4

Заступник начальника управління - начальник відділу

Ваганов Ігор Іванович

тел: 400-97-89

5

Головний спеціаліст

Пасічник Олександр Миколайович

тел: 427-06-91 

    6

 Головний спеціаліст

Сапсай Тетяна Михайлівна

тел: 235-03-92

Відділ архітектури та проектування

7

Головний спеціаліст

Кобрін Сергій Миколайович

тел: 427-06-91

8

Головний спеціаліст

Ляшенко Наталія Леонідівна

тел: 427-06-91

Відділ моніторингу району та земельних відносин

9

Начальник відділу

Лазнюк Юрій Леонідович

тел: 427-03-58

10

Головний спеціаліст

Бондар Олена Олександрівна

тел: 427-03-58

11

Головний спеціаліст

Чубенко Євгеній Олександрович

тел: 427-06-91

Відділ економіки, державних закупівель та договірних відносин

12

Начальник відділу

Немеш Валентина Василівна

тел: 427-03-49

13

Головний спеціаліст

Мельнік Олена Вадимівна

тел: 427-03-40

14

Головний спеціаліст

Сапсай Тетяна Михайлівна

тел: 427-03-40

Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності

15

Начальник відділу - головний бухгалтер

Довгич Тетяна Володимирівна

тел: 427-11-51

16

Головний спеціаліст

Лімаренко Надія Миколаївна

тел: 427-11-51

 

Основні функції, завдання та напрямки роботи:
 1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, архітектури та земельних відносин на території району.
 2. Забезпечення дотримання законодавства у сфері містобудування, архітектури та землекористування, державних стандартів, норм і правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації та проектів, здійснення контролю за їх реалізацією.
 3. Проведення моніторингу та оперативного контролю у галузі будівництва та реконструкції об’єктів на території району.
 4. Створення банку даних об’єктів будівництва, реконструкції, реставрації, розташованих на території району, виявлення об’єктів нового будівництва або реконструкції з наступним встановленням законності будівництва.
 5. Підготовка та внесення пропозицій Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації щодо реагування на виявлені порушення містобудівного законодавства, державних будівельних норм, будівельних генеральних планів, графіків, режиму роботи суб’єктами містобудування.
 6. Координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку території району, планування, забудови району, введення в експлуатацію об’єктів соціального значення для покращення умов проживання мешканців району.
 7. Організація в межах своїх повноважень охорони, реставрації та використання пам'яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико-культурних ландшафтів.
 8. Участь у реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин.
 9. Забезпечення реалізації повноважень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації у сфері земельних відносин відповідно до чинного законодавства України.
 10. Участь у розробленні та виконанні міських програм з використання і охорони земель Шевченківського району.
 11. Здійснення самоврядного контролю за використанням і охороною земель, за додержанням земельного законодавства України.
 12. Організація роботи щодо забезпечення конституційних прав громадян та юридичних   осіб   на  землю   відповідно  до   Земельного  кодексу  України  та  інших нормативно-правових актів України.
 13. Супроводження відведення земельних ділянок під реконструкцію, реставрацію, будівництво та інших потреб Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та її структурних підрозділів.
 14. Погодження проектів землеустрою як замовника містобудівної документації (ДПТ).
 15. Проведення реконструкції, реставрації, капітальних та поточних ремонтів житлових будинків, об'єктів освіти, охорони здоров'я та іншого призначення та ефективне використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету.
 16. Супроводження об’єктів під реконструкцію, капітальний ремонт, поточний ремонт.
 17. Розробка проектно-кошторисної документації відповідно до Програм соціально-економічного та культурного розвитку району.
 18. Розробка пропозицій щодо розміщення та будівництва об’єктів, необхідних для покрашення умов проживання мешканців району.
 19. Визначення підрядної організації на конкурсних торгах. Укладення договорів підряду на проведення робіт з реконструкції, реставрації, капітальних та поточних ремонтів.
 20. Отримання дозвільних документів у сфері будівництва.
 21. Оформлення розпорядчих документів.

Функції у сфері архітектурної діяльності:

 1. Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, подає до Київської міської державної адміністрації  пропозиції з цих питань.
 2. Погоджує проектну документацію на капітальний ремонт окремих частин будинків (фасадів, покрівель, горищ, балконів, лоджій, цокольних і перших поверхів та підвалів).
 3. Надає висновки щодо надання дозволу на переведення будинку (житлового приміщення) до нежитлового фонду з одночасною реконструкцією першого поверху та влаштування окремих власних входів до нежитлового приміщення.
 4. Здійснює попередній розгляд містобудівної документації на території району і готує висновки щодо її затвердження.

Функції у сфері земельних відносин:

 1. Прийняття участі у реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин.
 2. Розгляд і вирішення питань регулювання земельних відносин, створення умов для раціонального та економічно обґрунтованого використання земель комунальної власності Шевченківського району.
 3. Прийняття участі у розробленні та виконанні загальнодержавних і регіональних програм у сфері використання і охорони земель, здійснення моніторингу земель району.
 4. Надання Головному управлінню земельних ресурсів пропозицій щодо вдосконалення законодавства з питань регулювання земельних відносин, розпорядження землями комунальної власності, здійснення землеустрою та моніторингу земель.
 5. Надання інформації фізичним та юридичним особам, зацікавленим у відведенні земельних ділянок, щодо можливості розміщення об'єктів відповідно до затвердженої містобудівної документації та документації із землеустрою на території району.
 6. Перевірка документації із землеустрою на відповідність чинному земельному законодавству та  нормативно-технічним   вимогам   щодо   її розроблення.
 7. Виступає замовником розроблення документації із землеустрою у разі реалізації прав на землю територіальною громадою як суб’єкта права власності або права користування землею, а також у випадку викупу земельних ділянок для суспільних потреб.
 8. Оформлення документів на право власності або користування земельними ділянками під будівництво, реконструкцію, реставрацію та інші потреби Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та її структурних підрозділів.
 9. Розглядає пропозиції суб'єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, розробляє та подає до Київського міського управління земельних ресурсів та районної в місті Києві державної адміністрації висновки з цих питань, забезпечує контроль за використанням і забудовою зазначених територій, а також можливість провадження на них запланованої містобудівної діяльності.
 10. Здійснює самоврядний контроль за додержанням земельного законодавства, використанням і охороною земель комунальної власності Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 11. У разі виявлення порушень земельного законодавства вносить пропозиції Державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель про обмеження, тимчасову заборону (зупинення) чи припинення права власності або права користування земельною ділянкою громадянами та юридичними особами.

Функції у сфері моніторингу та розвитку району:

 1. Сприяє у вирішенні питань соціально-економічного розвитку території району.
 2. Аналізує стан розвитку території району, готує пропозиції Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації щодо його поліпшення, розміщення нових будівель, малих архітектурних форм та інших об’єктів будівництва.
 3. Розглядає звернення та пропозиції громадян, інших суб’єктів містобудування з питань забудови району і приймає в межах своїх повноважень необхідні рішення.
 4. Інформує громадськість про плани розвитку району та розміщення важливих об’єктів шляхом проведення відповідних громадських обговорень.
 5. Інформує населення через засоби масової інформації про розроблення містобудівних програм району.
 6. Проводить контроль за станом будівництва та реконструкції об’єктів на території району для підготовки та наданню оперативної інформації керівництву та органам вищого рівня.
 7. Забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг фізичних та юридичних осіб, суб'єктів містобудування з питань, що належать до його компетенції, та вживає відповідних заходів.
 8. Виконує інші функції, пов’язані з реалізацією покладених на Шевченківську районну в місті Києві державну адміністрацію завдань в сфері будівництва, архітектури та землекористування.

Функції у сфері будівництва:

 1. Виконує функції замовника в сфері будівництва об’єктів житлово-комунального і соціального призначення на території Шевченківського району м. Києва.
 2. Розглядає питання реконструкції, капітального ремонту, перепланування, переобладнання будівель і споруд виробничого, соціально ­побутового та житлового призначення.
 3. Готує пропозиції за напрямком діяльності до програм соціально-економічного розвитку Шевченківського району та проектів місцевого бюджету і подає їх на розгляд до Управління (відділу) економічного розвитку та інвестиційної політики.
 4. Сприяє органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території у межах своїх повноважень.
 5. Розробляє на основі пропозицій структурних підрозділів райдержадміністрації поточні й перспективні програми капітальних вкладень, складає переліки проектів будов, титульні списки будов та проектно-розвідувальних робіт і подає їх на затвердження в установленому порядку.
 6. Забезпечує проведення конкурсних торгів на розробку проектно-кошторисної документації, реконструкцію, капітальний ремонт, будівництво, поточний ремонт та придбання обладнання.
 7. Забезпечує в установленому порядку своєчасне і в повному обсязі фінансування робіт, пов'язаних з підготовчим періодом, проектуванням, будівництвом, реконструкцією, капітальним ремонтом об'єктів відповідно до укладених договорів.
 8. Розміщує замовлення на проектно - вишукувальні роботи, укладає з проектними і вишукувальними організаціями договори на розроблення проектно-кошторисної документації та здійснення ними авторського нагляду за будівництвом.
 9. Здійснює передачу в установлені терміни завдань на проектування, вихідних даних та інших документів, необхідних для виконання проектних і вишукувальних робіт та розроблення проектно – кошторисної документації.
 10. Розміщує замовлення на будівельні роботи, укладає з будівельними організаціями (переможцями конкурсних торгів) відповідні договори підряду.
 11. Приймає і перевіряє комплектність одержаної від проектних або вишукувальних організацій проектно - кошторисної та іншої документації, забезпечує в установленому порядку проведення державної експертизи цієї документації, її погодження і затвердження та передає цю документацію переможцям конкурсних торгів на реконструкцію, реставрацію, капремонт, поточний ремонт тощо. 
 12. Забезпечує реєстрацію в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю відповідних інженерно-технічних працівників організацій, що безпосередньо здійснюють реконструкцію, реставрацію об'єктів і технічний нагляд, одержує дозвіл на виконання будівельно-монтажних робіт.
 13. Забезпечує підготовку геодезичної основи для будівельних робіт.
 14. Здійснює технічний нагляд за будівельними роботами, контроль за відповідністю обсягів та якості виконаних робіт проектом, технічним умовам і стандартам.
 15. Надає на договірних засадах послуги замовника підприємствам, установам і організаціям незалежно від форм власності та окремим громадянам.
 16. Бере участь в утворенні й роботі комісії з попередньої перевірки будівельної готовності об'єктів для пред'явлення їх приймальній комісії.
 17. Пред’являє приймальній комісії об’єкти завершеного будівництва, забезпечує комісію необхідними для роботи документами, бере участь у її роботі.
 18. Передає завершені будівництвом та введені в експлуатацію об’єкти підприємствам та організаціям, на які покладено функції балансоутримувача.
 19. Перевіряє подані до оплати документи підрядних, постачальних, проектних, розвідувальних та інших організацій щодо виконання робіт, поставки продукції та надання послуг.
 20. Здійснює розрахунки з підрядними та іншими організаціями за виконані роботи та надані послуги.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux