Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відділ економіки

Опубліковано 14 березня 2024 року о 15:33

Положення про відділ >>>

Начальник відділу

Скляренко Олексій Миколайович

тел: 366-58-23

каб. 505

Заступник начальника відділу

Кузьменко Анна Ігорівна

тел: 366-58-25

каб. 503

Головний спеціаліст

Бурцева Марина Віталіївна

тел: 366-58-25

каб. 503

Головний спеціаліст

Скоморохова Наталія Юріївна

тел: 366-58-25

каб. 503

Головний спеціаліст

Мельник Алла Борисівна

тел: 366-58-24

каб. 503

Адреса

01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

E-mail

[email protected]

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

 Основнi функцiї, напрямки роботи та завдання:

 1. Реалізація в межах своїх повноважень політики економічного і соціального розвитку на території Шевченківського району міста Києва.
 2. Забезпечення реалізації політики у сфері інвестиційної діяльності.
 3. Організовує виконання Конституції України, законів України, актів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Мінекономіки, рішень Київської міської ради, розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, інших центральних органів виконавчої влади та здійснює контроль за їх реалізацією в межах повноважень.
 4. Аналізує стан і тенденції економічного і соціального розвитку секторів та галузей економіки міста Києва по Шевченківському району, бере участь у визначенні його пріоритетів, розробленні напрямів структурної та інвестиційної політики на середньо- та короткостроковий періоди; готує пропозиції з цих питань на розгляд голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Департамент економіки та інвестицій).
 5. Бере участь у формуванні пропозицій, узагальненні та опрацюванні інформації про хід виконання міських стратегій і програм розвитку та надає інформацію до Департаменту економіки та інвестицій.
 6. Координує роботу з опрацювання показників, які використовуються для визначення рейтингової оцінки діяльності Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації; формує пропозиції щодо змін цих показників для подання Департаменту економіки та інвестицій.
 7. Формує за поданням відповідних структурних підрозділів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств району пропозиції щодо проєктів Програм економічного і соціального розвитку міста Києва за відповідними напрямками.
 8. Забезпечує контроль за виконанням показників Програми економічного і соціального розвитку міста Києва в розрізі Шевченківського району м. Києва.
 9. Забезпечує підготовку Паспорту Шевченківського району м. Києва.
 10. Формує основні прогнозні показники розвитку по об’єктах капітального будівництва (реконструкції/реставрації) та капітального ремонту в рамках формування проєкту Програми економічного і соціального розвитку м. Києва, де замовником та головними розпорядником бюджетних коштів є Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація (далі – Програма); забезпечує підготовку та внесення пропозицій щодо змін до Програми в частині капітальних вкладень та введення в дію потужностей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
 11. Опрацьовує інформацію від структурних підрозділів Шевченківської районної в вмісті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств району щодо виконання робіт та освоєння коштів по об’єктах капітальних вкладень, включених до Програми, здійснює формування відповідних звітів та подає їх до Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку.
 12. Здійснює системний аналіз потреб Шевченківського району в розвитку його інфраструктури щодо інвестиційно-привабливих об’єктів району, які потребують залучення інвестицій.
 13. Опрацьовує та узагальнює інвестиційні пропозиції від структурних підрозділів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, комунальних підприємств району та подає Департаменту економіки та інвестицій для їх подальшого розгляду на засіданнях постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.
 14. Проводить інформаційний супровід існуючих інвестиційних проєктів, здійснює збір, узагальнення та аналіз інформації відповідно до звернень потенційних інвесторів.
 15. Здійснює моніторинг реалізації відповідальними структурними підрозділами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальними підприємствами району інвестиційних проєктів, по яких проведено інвестиційні конкурси та укладено інвестиційні договори, та подає Департаменту економіки та інвестицій його результати.
 16. Забезпечує виконання протокольних доручень, напрацьованих під час проведення міських та районних колегій, апаратних нарад, нарад у голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 17. Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 18. Готує (бере участь у розробці) в межах своїх повноважень проєкти розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та інших нормативних документів у визначених законом випадках з питань реалізації галузевих повноважень.
 19. Готує інформацію та матеріали про роботу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації щодо економічного і соціального розвитку району для висвітлення через засоби масової інформації.
 20. Розглядає у встановленому законодавством України порядку та в межах повноважень Відділу запити і звернення народних депутатів України, депутатів Київської міської ради, громадян, підприємств, установ, організацій тощо.
 21. Забезпечує у межах своїх повноважень здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
 22. Забезпечує у межах своїх повноважень дотримання вимог законодавства України з охорони праці та пожежної безпеки.
 23. Бере участь у розробці документів мобілізаційного плану щодо переводу економіки району з мирного на воєнний стан в умовах особливого періоду.
 24. Забезпечує захист персональних даних Відділу.
 25. Виконує інші функції згідно з покладеними на Відділ завданнями.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розпорядженнями Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Регламентом Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, іншими нормативно-правовими актами, а також Положенням про відділ економіки Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux