Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Юридичний відділ

Опубліковано 13 березня 2024 року о 15:53

Положення про відділ >>>

В. о. начальника відділу

Вождаєнко Наталія Миколаївна

тел: 366-58-44

каб. 307

Головний спеціаліст

Лисенко Юлія Анатоліївна

тел: 366-58-43

каб. 308 

Головний спеціаліст

Горбенко Ірина Михайлівна

тел: 366-58-43

каб. 308

Головний спеціаліст

Яременко Мар´яна Олександрівна

тел: 366-58-43

 каб. 308

Головний спеціаліст

Приткова Марина Сергіївна

 тел: 366-58-44

каб.307 

Головний спеціаліст

Холодна Наталія Сергіївна

  тел: 366-58-44
 каб. 307

Адреса

01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

E-mail

[email protected]

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

 Основні функції, напрямки роботи та завдання:

 1. Забезпечує відповідність законодавству проектів розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, інших актів, що подаються на підпис голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, погоджує (візує) їх за наявності погоджень (віз) керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів, до компетенції яких належать зазначені питання.
 2. Розробляє та бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, проводить юридичну експертизу проектів таких актів та інших розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, готує висновки за результатами юридичної експертизи,  у разі їх невідповідності актам законодавства України, та подає пропозиції щодо приведення таких проектів у відповідність до вимог чинного законодавства.
 3. Визначає, які розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації підлягають державній реєстрації в органах юстиції.
 4. Контролює правильне застосування законодавства у структурних підрозділах Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, інформує голову Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації про необхідність вжиття заходів по перегляду актів, прийнятих з порушенням вимог чинного законодавства України.
 5. У разі необхідності, доводить до відома структурних підрозділів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації інформацію про нові нормативно-правові акти, а також про зміни в нормативних актах; готує керівництву Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації довідкові матеріали із законодавства, надає методичну допомогу структурним підрозділам Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації щодо правильного застосування законодавства під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.
 6. Представляє інтереси Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на підприємствах, установах, організаціях під час розгляду правових питань.
 7. В порядку самопредставництва здійснює захист прав та інтересів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в судах без окремого доручення голови з правом засвідчення копій документів, що підтверджують повноваження особи, інших документів, що подаються до суду.
 8. Готує проекти розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  у межах наданих повноважень.
 9. Організовує роботу, пов’язану з укладанням договорів (контрактів), угод, бере участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпечення майнових прав і законних інтересів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, а також погоджує (візує) проекти договорів, угод, за наявності погодження (візи) керівників заінтересованих структурних підрозділів, до компетенції яких належать зазначені питання.
 10. Аналізує стан договірної роботи у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації та її структурних підрозділах.
 11. Здійснює контроль за дотриманням встановленого порядку ведення договірної роботи у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації та її структурних підрозділах.
 12. Здійснює перевірку договірних документів вимогам чинного законодавства України в договорах, що укладаються від імені Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та її структурних підрозділів.
 13. Готує угоди про розірвання договорів у разі ініціювання розірвання договору з боку Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 14. В разі необхідності залучається до розгляду розбіжностей, що виникають між сторонами під час укладання договорів.
 15. Подає пропозиції голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації про притягнення до відповідальності працівників, з вини яких заподіяна шкода.
 16. Здійснює методичне керівництво правовою роботою в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації та її структурних підрозділах, перевіряє стан правової роботи та подає пропозиції на розгляд голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації щодо її поліпшення, усунення недоліків в правовому забезпеченні діяльності Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та її структурних підрозділах.
 17. Визначає, разом із заінтересованими структурними підрозділами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, потребу в юридичних кадрах, а також погоджує заохочення та притягнення до відповідальності керівника юридичного відділу (сектору), юрисконсульта, інших працівників  у структурних підрозділах Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, до посадових обов’язків яких входить правове забезпечення діяльності відповідного підрозділу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 18. Здійснює заходи, спрямовані на підвищення рівня правових знань працівників Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 19. За дорученням голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглядає листи, заяви, скарги від фізичних і юридичних осіб, звернення та запити народних депутатів України, що відносяться до компетенції юридичного відділу, та надає відповіді на них.
 20. Розробляє нормативно-правові акти, проводить експертизу таких актів та виконує інші функції з правового забезпечення діяльності Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації відповідно до Регламенту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, а також цього Положення.
 21. Правове забезпечення діяльності Шевченківської районної в місті  Києві державної адміністрації, надання методичної та іншої практичної допомоги з правових питань структурним підрозділам Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 22. Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог законодавства України, інших нормативних документів структурними підрозділами, посадовими особами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.
 23. Представництво інтересів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на підприємствах, установах, організаціях.
 24. В порядку самопредставництва здійснення захисту прав та інтересів Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в судах без окремого доручення голови.

У своїй діяльності юридичний відділ керується Конституцією та  законами України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради,  розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, іншими нормативно-правовими актами, а також Положенням про юридичний відділ.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux