Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Новини про діяльність Громадської ради

Опубліковано 30 квітня 2024 року о 14:07

22.12.2020

Відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській райдержадміністрації

 

21 грудня 2020 року відбулося засідання Громадської ради при  Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації. ФОТОЗВІТ

У засіданні взяли участь члени Громадської ради, керівник апарату райдержадміністрації Віталій Царан та фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації.

Засідання розпочалося з обговорення презентації бюджетного запиту на 2021 рік по головному розпорядку бюджетних коштів – Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Після голова Громадської ради Юрій Чиж звітував присутнім про діяльність громадської ради за звітний період.

Наприкінці засідання голови комісій звітували про проведену роботу за 2020 рік, обговорили недоліки і труднощі з якими стикалися та варіанти їх усунення в плані роботи на 2021 рік.


 

21.11.2020

Члени Громадської ради при Шевченківській райдержадміністрації на вшанування пам'яті про загиблих героїв за свободу та незалежність України поклали квіти на Алеї Героїв Небесної Сотні

ФОТОЗВІТ 


08.10.2020

Відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській РДА

7 жовтня 2020 року відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації. ФОТОЗВІ

У засіданні взяли участь члени Громадської ради, керівник апарату райдержадміністрації Віталій Царан, фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість району та представники ЗМІ.

На початку засідання члени Громадської ради погодили порядок денний та заслухали звіт голови Громадської ради Юрія Чижа за І півріччя 2020 року.

Окрім цього обговорювали питання про збереження культурної спадщини Шевченківського району, зокрема, вирішили вийти з пропозицією до голови райдержадміністрації Олега Гаряги створити громадського інспектора охорони культурної спадщини. З метою запобігання знищення історичних будівель через бездіяльность в цьому напрямку з боку власників об'єктів культурної спадщини. До цього питання також долучилися стурбовані мешканці району.

За результатами засідання членами громадської ради були прийняті відповідні рішення.


18.03.2020

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Шевченківській РДА

18 березня 2020 року приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  о 14:00 відбулося засідання членів Громадської ради.
Засідання було проведено для створення Громадського штабу Шевченківського району «Допомога владі з реалізації заходів для запобігання розповсюдження Короновірусу».
Були присутні члени громадської ради у кількості чотирьох осіб, а саме:
Чиж Ю.І.
Дибкалюк А.І.
Герасименко О.В.
Климко О.І.
Головою штабу обрали Чижа Юрія Івановича.
Першим заступником Дибкалюка Андрія Ігоровича та заступником Герасименко Олександра Васильовича.
За це рішення було проголосували одностайно.
Також, представником Шевченківського штабу допомоги було делеговано Чижа Ю.І. у відповідний Київський міский громадський штаб від Шевченківського громадського штабу.
На засіданні також були присутні:
Керівник апарату Шевченківський РДА Царан Віталій Павлович,
Голова Київського міського громадського штабу допомоги Назаренко Богдан Станіславович.
Та член київського міського громадського штабу допомоги Петровський Володимир Борисович.

Голова київського міського громадського штабу допомоги
інформував про основні завдання Київського міського штабу допомоги та підтримав пропозиції членів Шевченківського штабу допомоги із координацією запобігання розповсюдження Короновірусу.


28.02.2020

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації

27 лютого 2020 року в приміщенні Шевченківської райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за участю членів громадської ради, керівника апарату, працівників Шевченківської РДА та запрошених гостей.

Засідання відкрив Чиж Юрій Іванович, який доповів присутнім про план роботи громадської ради на 2020 рік, який був одноголосно затверджений

По другому питанню, що стосувалось ситуації в медичних закладах району виступила Рейф Валентина Іванівна начальник відділу охорони здоров`я Шевченківської РДА. Вона розповіла присутнім про нові реформи в медицині. З короткою доповіддю також виступила директор КНП "КДЦ" Шевченківського району м. Києва Берікашвілі Наталія Володимирівна, яка надала інформацію про фінансування медичних закладів та відповіла на всі запитання присутніх.

По третьому питанню виступив секретар громадської ради Костянчук Сергій Петрович. Мова йшла про врегулювання ситуації з ЦРБ імені Євгена Плужника. Зазначену ситуацію прокоментувала  начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Макошко Леся Валентинівна, яка розповіла про теперішній стан справи, після чого виступила Коновалова Ірина Юріївна директор Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника, вона поділилась своїм баченням вирішення проблеми.

Далі йшла мова про озеленення нашого району, присутні вислухали Алексійчук Юлію Анатоліївну головного агронома  КП УЗН Шевченківського району,  в своїй промові вона розповіла про плани озеленення району у весняний період, члени громадської ради в свою чергу запропонували співпрацю та допомогу.


20.02.2020

Керівництво Шевченківської РДА та представники Громадської ради вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

В Україні сьогодні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

День пам'яті Героїв Небесної Сотні щорічно відзначається 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

Саме 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану.

Сьогодні на Майдані Незалежності відбулося вшанування пам`яті загиблих, лунала пісня "Плине кача...", яка стала українським народним реквіємом.

Керівник апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації – Царан Віталій Павлович спільно з членами громадської ради взяли участь у покладанні квітів до пам`ятнику Героїв Небесної Сотні. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими.


24.12.2019

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Шевченківській РДА

24 грудня 2019 року в приміщенні Шевченківської райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за участю членів громадської ради, керівника апарату та працівників відділу з питань внутрішньої політики та зв‘язків з громадськістю Шевченківської РДА.

На засіданні зі звітом виступив Чиж Юрій Іванович, який доповів присутнім про діяльність громадської ради за звітний період.

Друге питання порядку денного засідання стосувалось незаконної торгівлі на вулицях, а також діяльності хостелів в житлових будинках.

З доповіддю виступила член громадської ради – Гончаренко Л.Л., яка також поінформувала і про проблеми з незаконною торгівлею на вулицях району (у яких випадках передбачена конфіскація товару, який передбачається розмір штрафів за такі порушення адміністративного законодавства тощо. Незаконна торгівля на вулиці продуктами (на тротуарах, у скверах, парках, дворах, площах та ін.) сьогодні є однією із проблем, які часто негативно впливають на наповнення бюджету міста та несуть певну загрозу довкіллю, здоров’ю та безпеці жителям.

Члени громадської ради активно вели дискусію з даного питання та вирішили звернутися із запитами до відповідних органів влади.

В різному був обговорений план роботи постійних комісій на 1 квартал 2020 року, а також  прийнято рішення до кінця січня 2020 року зібрати пропозиції від членів громадської ради стосовно планування діяльності на наступний рік та провести його чергове засідання у лютому наступного року.


21.11.2019

21 листопада Члени Громадської Ради Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації вшанували пам'ять "Героїв Небесної Сотні"

ФОТОЗВІТ

07.11.2019

7 листопада Громадська рада при Шевченківській РДА провела чергове засідання

7 листопада Громадська рада при Шевченківській РДА провела чергове засідання

7 листопада 2019 року в приміщенні Шевченківської райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за участю представників інститутів громадянського суспільства – членів громадської ради та мешканців району.

Першим питанням, яке виносилось на засідання Громадської ради, було розгляд програми «Київ Європейське місто». Доповідачем виступив Шатайло Юрій Миколайович, представник ГО«УТОПІК». Він розповів про проблеми, які існують з пам 'ятками історії та архітектури в Шевченківському районі м. Києва. Зазначив, що наш район та місто мають величезний туристичний потенціал, проте його не використовують. У програмі запропоновано провести інвентаризацію всіх пам 'яток історії та архітектури, провести низку заходів щодо їх збереження та відновлення.

Друге питання стосувалось стану подолання наслідків пожежі на вул. Пирогова, 2. На засідання прийшли мешканці будинку який постраждав від пожежі. Першою виступила Гончаренко Л.Л, член Громадської Ради, яка представляла їх інтереси. Вона розповіла про ситуацію, що склалась. Голова Громадської ради зазначив, що ситуація і справді жахлива. Потім надав слово головному інженеру КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району міста Києва» Шевченківського району Брилю Дмитру Миколайовичу. Він доповів, що 41 з 80 квартир постраждали. З них 6 майже повністю згоріли. Наразі продовжуються роботи по відновленню парадних та інфраструктури в будинку. Так, з 1 по 8 парадне відновлене електропостачання по стоякам. Також провели роботи по відновленню водопостачання. Проводяться роботи по відновленню газопостачання. Проте є роботи, які неможливо провести без обстеження. За попередніми підрахунками відновлення даху буде коштувати 4,4 млн. грн. Була закуплена плівка для тимчасового покриття даху. Проте існує проблема, що її можливо встановити тільки після демонтажу згорівшої покрівлі. А ця робота коштує 500 тис. грн. Слідчі органи працюють над тим, щоб виявити причини аварії. Район, зі своєї сторони, робить все можливо, щоб допомогти жителям. Проте кошти виділяє місто, а не район. Після доповіді слово взяли мешканці будинку. В ході розмови жителі та головний інженер домовились провести зустріч біля постраждалого будинку, де більш детально та глибоко поспілкуватись.

Далі за порядком денним члени громадської ради розглядали проект бюджету на 2020 рік

З доповіддю по даному питанню виступив Лозко Сергій Васильович, начальник Фінансового управління ШРДА. Він зазначив, що у формулюванні даного питання є неточності. У району не має власного бюджету, а є тільки видатки з бюджету міста Києва. Також він заначив, що напередодні відбулись зміни у плануванні видатків, тому надати точні цифри наразі не в змозі.

По четвертому питанню виступили голови постійних комісій громадської ради, вони представили результати роботи та плани до кінця поточного року.

До громадської ради звернулись мешканці будинку по вул. Леонтовича, 1 за словами жителя будинку, Віктора Шевцова, у них відбулось незаконне будівництво мансарди. В результаті цих дій був знищений дах будинку. Суд визнав цю надбудову незаконною, будівництво зупинене, проте постала проблема того, що на будинку відсутній дах, відновлювати цю покрівлю ніхто не збирається. Члени громадської ради зазначили, що якщо є рішення суду про визнання надбудови незаконною, то і роботи по відновленню покрівлі має зробити той, хто його зруйнував. Тому не є цілком доцільним виділяти на це кошти з міського бюджету.


25.10.2019

Відбулось засідання комісії Громадської ради при Шевченківській РДА з питань бюджету щодо обговорення показників видатків до проєкту бюджету міста Києва на 2020 рік по Шевченківському району 

25 жовтня 2019 року в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання комісії Громадської ради при Шевченківській РДА з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, торгівлі, промисловості та підприємництва, захисту прав споживачів, громадського харчування, житлово-комунального господарства, енергозбереження, ОСББ, ОСН, ЖБК та гуртожитків за участю начальника Фінансового управління Шевченківської РДА – Сергія Лозка і начальника бюджетного відділу Фінансового управління – Тетяни Гусєвої.

Відповідно до вимог Бюджетного регламенту Київської міської ради головні розпорядники бюджетних коштів на стадії підготовки бюджетних запитів проводять консультації з громадськістю щодо визначення пріоритетності та доцільності реалізації конкретних заходів в процесі формування показників видаткової частини проєкту бюджету міста Києва на 2020 рік.

Засідання комісії Громадської ради при Шевченківській РДА з питань бюджету було спрямоване на ознайомлення членів комісії з доведеними граничними обсягами видатків головного розпорядника бюджетних коштів – Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на 2020 рік та обговорення показників видатків бюджетних запитів.

В ході засідання начальник Фінансового управління Сергій Лозко поінформував членів Комісії  про процес формування бюджету міста Києва, представив  матеріали щодо проєкту міського кошторису на наступний рік по головному розпоряднику коштів «Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація», а також проінформував про розподіл показників видатків за напрямками, назвав пріоритети.

Члени Комісії задали питання працівникам Фінансового управління та отримали змістовні відповіді на них, активно обговорили представлений проєкт показників видатків на 2020 та надали свої пропозиції щодо напрямків використання бюджетних коштів, які на їх думку, є пріоритетним для фінансування.


31.07.2019

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Шевченківській РДА

31 липня 2019 року в приміщенні Шевченківської райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за участю керівника апарату Шевченківської РДА, представників інститутів громадянського суспільства – членів громадської ради.

На початку засідання була заслухана Гусєва Тетяна Борисівна - начальник бюджетного відділу, Фінансового управління Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Тетяна Борисівна ознайомила присутніх на засіданні Громадської ради про пропозиції по об’єктах будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту, які планується реалізувати у 2020-2022рр., а також запросила присутніх на засіданні взяти участь у розгляді пропозиції до проекту.

Першим питанням, яке виносилось на засідання Громадської ради, було затвердження переліку комісії Громадської ради при Шевченківській РДА та персонального складу комісій. Вирішили затвердити 6 комісій Громадської ради при Шевченківській РДА згідно з переліком.

Другим питанням на порядку денному засідання Громадської ради було надання доручення комісіям провести засідання з метою обрання голів (заступників голів, секретарів), для обговорення планів роботи на 2019 рік, а також обговорення питань можливої взаємодії Громадської ради при Шевченківській РДА, депутатів Київради та Верховної ради України, які обрані в Шевченківському районі.


05.07.2019

Керівний склад Громадської ради при Шевченківській РДА обрано!

4 липня 2019 року відбулося перше засідання новообраного складу Громадської ради при Шевченківській РДА. Засідання відкрив керівник апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації – Царан В.П.

Члени громадської ради розглянули Проект положення про Громадську раду при Шевченківській РДА, розроблений органом виконавчої влади, внесли свої зауваження та вирішили прийняти Проект положення  із внесеними поправками.

Наступним пунктом порядку денного було обрання керівного складу Громадської ради. На посаду голови  запропонували Чижа Ю.І., Кузнєцову М.Г., та Костянчука С.П., після рейтингового голосування переміг Чиж Юрій Іванович.

Заступниками голови стали Матюханов А.І. та Кузнєцова М.Г., секретарем Громадської ради було обрано Костянчука С.П.

Після обрання керівного складу Громадської ради було визначено основні напрямки діяльності та кількість постійних комісій.


 06.06.2019

Обрано склад Громадської ради при Шевченківській РДА на 2019-2021 роки

 

6 червня 2019 року в приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Б.Хмельницького, 24) за участю представників інститутів громадянського суспільства відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Шевченківській РДА на 2019-2021 роки. Громадська рада при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації –  консультативно-дорадчий орган, основними завданнями якого є створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю райдержадміністрації та  забезпечення відкритості та прозорості її діяльності. 

З 21 квітня 2019 року по 6 травня 2019 року ініціативна група з підготовки установчих зборів здійснювала прийом документів, на основі яких до списку учасників установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Шевченківській РДА було включено 21 особу уповноважених представників від інститутів громадянського суспільства. На установчих зборах були присутні 19 делегованих представників ІГС та 6 представників  Шевченківської РДА.

Обговоривши організаційні моменти, члени установчих зборів одноголосно проголосували за включення до складу Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації всіх 19 представників інститутів громадянського суспільства, які особисто були присутні на установчих зборах.


14.03.2019

14 березня 2019 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Шевченківській РДА

14 березня 2019 року в приміщенні Шевченківської райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за участю керівника апарату Шевченківської РДА, представників інститутів громадянського суспільства – членів громадської ради, представників Ради ветеранів Шевченківського району, представників від КП УЗН Шевченківського району та відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю адміністрації.

Першим питанням, яке виносилось на засідання Громадської ради було делегування представників діючої громадської ради при Шевченківській РДА до Ініціативної групи із  підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації на 2019-2021 роки. Члени громадської ради внесли свої пропозиції та проголосували за те щоб до Ініціативної групи ввійшли 10 її представників. За результатами рейтингового голосування до складу Ініціативної групи були делеговані наступні члени діючої громадської ради: Герасименко О.В., Гончаренко Л.Л., Йовхоміщ Т.П., Костянчук С.П., Кузнєцова М.Г., Матюханов А.І., Савенков І.Г., Харченко В.П., Черватюк Л.Д., Чиж Ю.І.

Про роботу із ветеранами в Шевченківському районі міста Києва доповів член громадської ради Климко Олександр Іванович. Інформацію щодо роботи з ветеранами члени громадської ради взяли до відома.

Щодо озеленення бульвару Тараса Шевченка поінформував член громадської ради Харченко Василь Петрович, який запропонував Шевченківській РДА посприяти в організації суботника з висадки дерев на бульварі Т.Шевченка за участю членів громадської ради на 6-е квітня 2019 року. Представник від КП УЗН Шевченківського району м. Києва повідомила, що озеленення бульвару Тараса Шевченка комунальним підприємством заплановано на період з 13 по 20 квітня, тому членам громадської ради буде доречніше долучитися до робіт з озеленення бульвару безпосередньо в даний період. Представники громадськості погодилися з даною пропозицією.

Наприкінці засідання члени громадської ради обговорили питання щодо використання комунального майна в Шевченківському районі міста Києва -  доповідачем виступив Костянчук Сергій Петрович.

Також на засіданні громадської ради розглядалися нагальні питання щодо життєдіяльності району.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux