Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відділ з питань підприємництва

Опубліковано 14 березня 2024 року о 15:37

Положення про відділ >>>

В.о. начальника відділу

Лозовий Олег Анатолійович

каб. 304

тел: 366-58-47

Головний спеціаліст

Храпай Наталія Львівна

каб. 304

тел: 366-58-47

Адреса

01054, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 24

E-mail

[email protected]

Час роботи

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00
п'ятниця з 8:00 до 15:45
перерва з 12:00 до 12:45

Основні функції, завдання та напрямки роботи:

 1. Забезпечує реалізацію в Шевченківському районі м. Києва державної промислової політики, державної регуляторної політики та державної політики у сфері розвитку підприємництва.
 2. Готує проекти розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, у визначених законом випадках - проекти нормативно-правових актів з питань реалізації галузевих повноважень.
 3. Здійснює координацію, методичне керівництво та забезпечує формування і контроль за ходом реалізації поточних та перспективних програм соціально-економічного та культурного розвитку Шевченківського району м. Києва  по розділах «Промисловість» та «Підприємництво».
 4. Узагальнює інформацію про виконання міських цільових програм з питань промисловості та розвитку підприємництва.
 5. Проводить моніторинг закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти у промислових підприємств району, здійснених усіма розпорядниками бюджетних коштів району.
 6. Бере участь у формуванні та реалізації районних, загальноміських і галузевих програм розвитку промислового і наукового комплексу міста Києва, пріоритетних напрямків і програм інноваційного розвитку промисловості.
 7. Аналізує стан і тенденції розвитку підприємництва в районі, бере участь у формуванні програм соціально - економічного та культурного розвитку району.
 8. Готує пропозиції, спрямовані на виконання указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень Київської міської ради, розпоряджень Київської міської державної адміністрації для забезпечення розвитку підприємництва.
 9. Вирішує організаційні питання, забезпечує підготовку матеріалів та проведення засідань Ради директорів підприємств та організацій Шевченківського району м. Києва та Ради підприємців при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
 10. Забезпечує у межах своїх повноважень разом з іншими структурними підрозділами Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації участь підприємств та організацій Шевченківського району м. Києва у виставково-ярмаркових заходах.
 11. Готує голові Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації пропозиції з питань розміщення на території Шевченківського району м. Києва нових, реконструкції, розширення, ліквідації діючих підприємств та інших об’єктів з урахуванням потреб комплексного соціально-економічного розвитку території.
 12. Вирішує організаційні питання щодо відзначення працівників підприємств та організацій району подяками міського голови, голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації до професійних свят, ювілеїв тощо.
 13. Сприяє встановленню партнерських відносин між підприємствами району та з’єднаннями, військовими частинами, військовими навчальними закладами, установами та організаціями Збройних Сил України, визначених відповідними нормативно-правовими актами.
 14. Забезпечує у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення.
 15. Бере участь у розробці документів мобілізаційного плану щодо переводу економіки району з мирного на воєнний стан в умовах особливого періоду.
 16. Забезпечує у межах своїх повноважень здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
 17. Розглядає в установленому законодавством порядку письмових, усних та електронних звернень громадян, які надходять до Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації безпосередньо від громадян, або за дорученням із органів державної влади, від депутатів всіх рівнів, засобів масової інформації та інших органів.
 18. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є.
 19. Забезпечує виконання протокольних доручень, напрацьованих під час проведення міських та районних колегій, апаратних нарад, нарад у голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 20. Бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
 21. Організовує і здійснює розробку районних заходів з реалізації постанов, розпоряджень, указів та інших нормативно-правових актів органів влади  вищого рівня у сфері розвитку підприємництва.
 22. Забезпечує контроль та здійснює аналіз виконання Національної і Регіональної програм сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в районі з залученням управлінь та служб Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  в межах їх компетенції.
 23. Координує діяльність відділів і управлінь Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації в частині розроблення та реалізації заходів щодо впровадження державної регуляторної політики у сфері підприємництва, державної політики розвитку підприємництва.
 24. Організовує роботу спільно з розробниками регуляторних актів з підготовки аналізу регуляторного впливу та здійсненню заходів з відстеження результативності регуляторних актів.
 25. Готує плани - графіки щодо здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів.
 26. Інформує громадськість району щодо розвитку промисловості та підприємництва через мережу Інтернет (веб-сайт райдержадміністрації).
 27. Організовує і бере участь у проведенні районних і міських нарад, семінарів, конференцій з питань розвитку підприємництва.
 28. Виконує інші функції згідно з покладеними на Відділ завданнями та дорученнями.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux