Головна  →  Новини  →  29 серпня 2022

У Шевченківському районі вшанували пам'ять полеглих захисників України

У Шевченківському районі вшанували пам'ять полеглих захисників України

Сьогодні, 29 серпня, до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України т.в.о. голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Поповцев разом з керівництвом райдержадміністрації поклали квіти до Стіни пам’яті полеглих захисників України в російсько-українській війні. Більше фото тут.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України. 

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію. 

Цього року пам'ятна дата набула особливого значення, оскільки відбувається за умов повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

Перейти до спискуВерсiя для друку