Головна  →  Новини  →  22 листопада 2021

У Шевченківському районі Києва може з’явитися В’єтнамський сквер

У Шевченківському районі Києва може з’явитися В’єтнамський сквер

Вже у 2022 році в центральному районі столиці планують створити В’єтнамський сквер за позабюджетні кошти. Заснування скверу пов'язане із 30-річчям встановлення дипломатичних відносин між дружніми країнами.

Про це стало відомо під час робочої зустрічі голови Шевченківської райдержадміністрації Олега Гаряги з Надзвичайним та Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуєном Хонг Тхачем. Більше фото ТУТ

Сторони обговорили пріоритетні напрями двостороннього співробітництва, питання обміну досвідом та реалізації соціально значущих проєктів.

Зокрема, мова йшла про створення скверу на території Шевченківського району. Сторони розглянули можливі локації та питання етапів реалізації проєкту з проходженням всіх бюрократичних процедур.

Очільник Шевченківського району повідомив на своїй сторінці у Facebook, що у столиці В’єтнаму, в місті Ханой, також буде встановлений пам’ятник Т.Г. Шевченку. Та додав, що в Києві планують провести спільний масштабний культурний захід, про ідею якого буде повідомлено згодом.

Новини за темою:

У Шевченківському районі обговорили питання співпраці із Азербайджанською Республікою

Олег Гаряга зустрівся з депутатом Вільнюської міської ради Томасом Сейкалісом

В Києві може з’явитися Алея видатних діячів світу

У Шевченківському районі увіковічнили пам'ять всесвітньовідомого кубинського діяча Хосе Марті

Перейти до спискуВерсiя для друку