Засідання оперативного штабу з ліквідації негоди
Сьогодні, 19 грудня, у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків снігопаду.
Голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга, разом з керівниками структурних підрозділів, за допомогою 4 тисяч смарт-камер, в онлайн-режимі переглянули стан виконання робіт із розчищення від снігу і посипання основних магістралей міста піщано-сольовою сумішшю, прибирання тротуарів, підходів до метро і зупинок громадського транспорту. Десятки одиниць снігоприбиральної техніки, які належать КП «УЗН», КП «Благоустрій» та КП «ШЕД» Шевченківського району всю ніч працювали на вулицях Києва, аби киянам вранці зручніше було дістатись до місця роботи чи навчання. Працівники житлово-комунальних дільниць (ЖЕДи) прибирали від снігу прибудинкову територію. Малогабаритна техніка, що належить КП «Керуюча», розчищала сніг у дворах та міжквартальних проїздах.
Очільник району наголосив на особливому контролі роботи тих частин території, де є пішохідні переходи, підйоми-спуски, фасадні частини будівель, підходи до закладів освіти, культури та охорони здоров’я.
За прогнозами метеорологів Українського Гідрометцентру, у Києві 19 грудня очікується сніг, налипання мокрого снігу, хуртовина, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-18 м/с. Температура повітря становитиме 0-2° морозу.