Відбулась робоча нарада з начальниками спеціалізованих служб цивільного захисту району
20 квітня 2015 року в Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації відбулася робоча нарада з начальниками спеціалізованих служб цивільного захисту району під керівництвом голови райдержадміністрації Гарязі О.О. На нараді були обговорені питання щодо подальшого покращення роботи спеціалізованих служб цивільного захисту району, їх укомплектування майном, засобами індивідуального захисту органів дихання і шкіри та порядок взаємодії між службами.
Із загальною інформацією щодо створення ланки Шевченківського району територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту та її структури виступив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій В.П.Германцев.
Також, були заслухані всі начальники служб цивільного захисту, які поінформували голову про готовність відповідних служб до реагування на надзвичайні ситуації. Крім цього, були обговорені проблемні питання, які існують в службах.
На завершенні, Олег Олександрович подякував усім присутнім за активну участь у нараді та звернув увагу на існування служб не тільки на папері, а також в реальній роботі.