У закладах освіти Шевченківського району реалізується міжнародний проєкт SWITLO
У закладах освіти Шевченківського району триває активна реалізація міжнародного освітнього проєкту Skills, Well-being in Teacher Learning Opportunities (SWITLO), спрямованого на професійний розвиток педагогів та підтримку їхнього ментального добробуту.
На базі ліцею № 57 Шевченківського району відбулася зустріч учителів англійської мови, під час якої педагоги працювали над розвитком соціально-емоційних навичок, обговорювали сучасні підходи до викладання, взаємодіяли в командах і ділилися професійним досвідом. Особливу увагу було приділено питанням внутрішньої мотивації, підтримки ментального здоров’я та створення безпечного освітнього середовища для вчителів і учнів.
Паралельно у ліцеї № 101 Шевченківського району відбулася перша TAG-зустріч у межах проєкту SWITLO від British Council. Попри складні умови, пов’язані з перебоями електро- та теплопостачання, освітяни долучилися до роботи в онлайн-форматі. Учасники познайомилися між собою, визначили принципи командної взаємодії, ознайомилися з форматом TAG та можливостями, які відкриває проєкт для професійного зростання педагогів. Під час зустрічі було окреслено напрями подальшої діяльності, обговорено очікування від участі в проєкті та намічено перспективи спільної роботи. Комфортну атмосферу для спілкування та відкритого діалогу забезпечив учитель ліцею № 101 Ткачук Андрій Васильович.
Проєкт SWITLO спрямований не лише на підвищення професійної майстерності педагогів, а й на формування стійкої, згуртованої освітянської спільноти, відкритої до змін, розвитку та впровадження сучасних освітніх підходів.
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація відзначає важливість реалізації таких ініціатив для підтримки педагогів, розвитку їхніх компетентностей та формування якісного, сучасного освітнього середовища.