У Шевченківському районі стало більше безпечних наземних переходів
Опубліковано 20 жовтня 2016 року о 15:15
Днями у Шевченківському районі дорожники облаштували вже третій пішохідний перехід з червоно-білої кольорової бруківки. Він з’явився на розі вул. Володимирської та вул. Малопідвальної. Нову «зебру» виготовлено з бетону підвищеної міцності товщиною 12 см. Крім того, плитка відповідає всім вимогам стандартів з безпеки руху, адже завдяки спеціальним технологіям на її покритті забезпечено шорсткість.
До ідеї облаштування наземних переходів з кольорової бруківки працівників КП ШЕУ Шевченківського району наштовхнули її фізичні характеристики. Зокрема, на звичайній сірій плитці погано тримається фарба або пластик, і, як наслідок, дорожня розмітка швидко зношується. Тож, аби забезпечити безпеку пішоходів під час перетину проїжджої частини в будь-яку пору року відтепер автодорівці облаштовують «зебри» з червоно-білої бруківки.
Нагадаємо, що два таких пішохідних переходи вже функціонують на перехресті вул. Б. Хмельницького з вул. Лисенка, на розі вул. Б. Хмельницького на вул. Терещенківської.