Погода жорстоко повелася із деревами столиці!


Інформуємо, що в результаті надзвичайної ситуації природного характеру, яка мала місце на території міста Києва 27.06.2019 на об’єктах благоустрою зеленого господарства, закріплених за районним комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень, було повалено та зламано понад 50 дерев.
Падіння деяких дерев на проїжджу частину вулиць обумовило обмеження чи зупинку руху транспорту, що вимагало проведення першочергових робіт саме по відновленню руху на таких ділянках.
Станом на сьогодні працівниками районного комунального підприємства проведено невідкладні заходи пов’язані з ліквідацією наслідків негоди на балансових територіях підприємства. Зокрема, повністю розчищено від повалених дерев та гілля пішохідні доріжки парків, дитячі та спортивні майданчики, розташовані на їх території, за допомогою спецтехніки здійснено санітарну обрізку крон пошкоджених дерев.
Просимо бути обережними та з розумінням відноситись до поступового виконання робіт із прибирання парків та скверів від повалених дерев!
Фотозвіт: /gallery/1546.html