ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ
Молодь діє – майбутнє твориться вже сьогодні!
23 червня 2026 року на базі кампусу KSE відбулося перше самостійне організаційне засідання Молодіжної ради при Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації.
Під час зустрічі члени Молодіжної ради обговорили організацію подальшої роботи, визначили пріоритетні напрями діяльності, розподілили відповідальність та розпочали планування майбутніх заходів і проєктів для молоді Шевченківського району столиці.
До засідання долучилися представники Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, зокрема заступниця голови Ганна Островська, яка побажала Молодіжній раді натхнення, згуртованості та успішної реалізації важливих молодіжних ініціатив.
Голова Молодіжної ради Володимир Байковець провів для учасників екскурсію сучасним кампусом KSE, ознайомив із можливостями закладу для розвитку молодіжного лідерства, освіти та громадської активності.
Попереду – нові ідеї, проєкти та можливості. Бажаємо Молодіжній раді успішної роботи, сміливих рішень і вагомих результатів на благо молоді Шевченківського району міста Києва!