Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Патріотична година «На варті ваших душ Небесна Сотня»

Опубліковано 21 лютого 2019 року о 09:56
фото

В ЦРБ імені Євгена Плужника для учнів 11 класу 48-ї гімназії відбулась патріотична  година  «На варті ваших душ Небесна Сотня».

Учасник самооборони Майдану Роман Орищенко розповів про події, які відбулись на Майдані 5 років тому. Ольга Сало, керівник проекту Національного музею Революції  гідності, у формі діалогу з учнями,  розповіла хронологію тих трагічних для українського народу подій.

«Революція гідності» - так  назвуть згодом «Євромайдан» -  об’єднала весь український народ навколо високої мети - відстроювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.  Революція гідності дала нам історичний шанс, відчинила вікно можливостей для кардинальних змін, в основі яких -  цінності демократії та свободи.

Наша Україна пишається тим, що зуміла виховати людей, здатних об’єднатися на Майдані, здобути волю, вибороти справедливість навіть ціною свого життя.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі. Герої  Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають наше право на вільне життя. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов‘язком гідно їх вшановувати.

На заході йшлося про те, що тільки в єдності можна досягти величної мети – побудови економічної й духовно багатої, вільної й демократичної України,  якою пишатимуться наші нащадки. Український народ заявив про себе, як про велику націю, гідну зайняти достойне місце у світовій спільноті.  

Наприкінці зустрічі, з хвилюванням та затамувавши подих, учні подивились  відеокліп  Андрія  Хливнюка  і  Джамали  - «Злива».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux