Олег Гаряга заслухав керівників комунальних підприємств щодо проблемних питань підключення будинків до опалення
Сьогодні, 10 листопада, під керівництвом голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олега Гаряги відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних підприємств, що опікуються житлово-комунальним господарством. Більше фото ТУТ
У нараді також взяв участь перший заступник голови Олександр Поповцев.
Нарада розпочалась із обговорення нагальних питань – підключення багатоквартирних житлових будинків у районі до центрального опалення, відновлення внутрішньобудинкових пошкоджень та оперативної ліквідації аварій на тепломережах.
Під час наради було зазначено, що майже усі житлові будинки у районі підключені до тепла. Однак, враховуючи зношеність теплових мереж, виникають аварії, особливо, на початку опалювального сезону. Але ситуація знаходиться під контролем. Тож, жодна заявка до комунальної бюджетної установи «Контатний центр міста Києва / 15-51» або звернення від мешканців району не залишаються без розгляду.
Аварійні бригади комунального підприємства «Київтеплоенерго» працюють та ліквідовують пориви на тепломережах. Тим більше, що терміни виконання таких робіт знаходяться під прискіпливим контролем.
Питання забезпечення своєчасного вивезення сміття, прибирання та вивезення опалого листя на прибудинкових територіях, у парках та скверах перебуває на особливому контролі всіх керівників підприємств, які здійснюють утримання та обслуговування житлового та зеленого фонду району.
За підсумками наради Олег Гаряга надав відповідні протокольні доручення керівникам структурних підрозділів адміністрації та керівникам обслуговуючих організацій.