Одна здача крові допомагає врятувати два життя!
Опубліковано 10 травня 2018 року о 15:02
Шевченківська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві запрошує усіх небайдужих до участі у благородному заході.
14 травня (понеділок) з 9.30 до 14.00 долучайся до донорства крові за адресою: м. Киів, вул. Зоологічна, 1 (адміністративно-господарська частина, приміщення медичного пункту та читальної зали Національного медичного Університету ім. О.Богомольця. Донором може бути кожна здорова людина від 18 до 60 років. Напередодні кроводачі потрібно виключити з раціону жирну їжу. Здача крові або плазми корисна для здоров'я донора: запускає процес оновлення організму, стимулює імунітет, знижує ризик розвитку захворювань серцево - судинної системи.
Забір крові проводиться лише стерильними індивідуальними системами одноразового використання, що повністю виключає зараження. При здачі крові донор безкоштовно обстежується на: групу крові, резус-фактор, біохімічне обстеження, ВІЛ, гепатити «В», «С», сифіліс, АТЛ (печінковий показник).
Після здачі крові донору надається звільнення на 2 дні від роботи та навчання із збереженням заробітної плати (можна використати упродовж року з моменту здачі крові). Компенсаційна плата – 73 грн. на харчування.
Детальну інформацію можна дізнатися на телефоном: 044 3616358, 0968713255, 0933804980
При собі обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код.
Одна здача крові допомагає врятувати два життя! Долучайтеся!