Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

«Навіки слава Україні! Героям слава на віки!»

Опубліковано 22 листопада 2018 року о 16:37

Під таким гаслом 21 листопада 2018 року в Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника до Дня Гідності та Свободи відбулася зустріч з письменником Василем Базівем.
ВАСИЛЬ БАЗІВ – знаний в Україні та за її межами письменник, політик, дипломат, учений. Автор культового роману «Хрест» - першого в історії української  літератури твору, виданого у 2014 році в англійському перекладі в США. Автор легендарного документального фільму «Кримінальна окупація". Учасник Всесвітнього Конгресу провідних інтелектуалів планети - «Глобальне майбутнє -2045», що пройшов 2013 року в  Лінкольн–центрі в  Нью - Йорку  та став вершиною планетарної подією на старті  тисячоліття. Має найвищий дипломатичний ранг Надзвичайного й  Повноважного Посла. Професор Міжнародного університету «Україна». Підполковник Збройних Сил України. Воїн Української  Повстанської  армії  Майдану. 
Автор книг: «Повернення до здорового глузду» (1988), «Інструмент влади» (1999), «Парламент української держави: проблеми партійної структуралізації» (1999), «Політичні партії в незалежній Україні: генеза і типологія» (1999), чотиритомника художньо-філософських есеїв «Шлях з рабства» (1999), збірника «Європа – Україна», збірки нарисів «Три грані подвигу», інтелектуальної дилогії "Кінець світу: до і після" (2012-13 роки, номінована на Шевченківську премію). У 2011 році у видавництві "Фоліо" вийшов епічний роман "Хрест", номінований на Шевченківську премію. Роман став першим в історії української літератури твором, виданим в англійському перекладі у США у 2013 році. Тоді ж у цьому ж видавництві вийшов сатирично-політичний роман "Брати або Могила для "тушки". У 2014 році видавництво "Український пріоритет" видало роман-реквієм В. Базіва "Армагеддон на Майдані", який в англійському перекладі вийшов у США у видавництві "Anaphora Literary Press". 
Присутні на зустрічі учні 11 класу гімназії  № 48 уважно слухали розповідь автора про роман-реквієм "Армагеддон на Майдані", в основі якого – реальні події, герої й нелюди. Це перше художнє вербальне полотно про галактичні події в Україні, що ввійшли у всесвітню історію під священною та магічною смисловою формою – МАЙДАН.  
Хвилиною мовчання присутні віддали шану загиблим під час трагічних подій 21 листопада 2013 року.
Історія  будь-якого народу містить періоди,  дати, які є вирішальним і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати, не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Безсмертні душі вбитих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній  пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux