Мешканців столиці запрошують переглянути спеціальний показ документального фільму «Миколаїв. Хроніки протесту»
З нагоди Дня гідності та свободи в кінотеатрі «Ліра» 21 листопада (початок о 18:00) відбудеться спеціальний показ документального фільму «Миколаїв. Хроніки протесту».
День гідності та свободи – свято в Україні, яке встановлене на честь двох знакових подій: Помаранчевої революції у 2004 році та Революції Гідності у 2013 році.
Як зазначили в КП «Київкінофільм», про буремні події 2013-2014 років у Києві та на Донбасі відомо багато, а от події, які відбувались на півдні нашої країни – участь у Революції Гідності незламного Миколаєва, якій сьогодні героїчно протистоїть ворогу, розповідає документальна стрічка режисерки Жанни Максименко-Довгич.
«Документальний фільм «Миколаїв. Хроніки протесту» відтворює ключові події 2013-2014 років через хроніку і спогади активістів. Ця стрічка є спробою знайти відповідь на запитання: що було б, якби Миколаїв не повстав? Чи існувала б тоді Україна навіть у тих географічних межах, в яких вона є зараз? Яку роль відіграла активна громада Миколаєва в тому, що ідеї новоросії та «русской весни», які спускала москва, так і не були втілені на Півдні України», – розповіли в КП «Київкінофільм».
У КП «Київкінофільм» додали, що всі охочі можуть прийти до кінотеатру та переглянути документальний фільм «Миколаїв. Хроніки протесту». Вхід вільний.
За інформацією: https://kmr.gov.ua