«Бюджету участі»: які зміни чекають на шевченківців?
Опубліковано 01 грудня 2016 року о 10:32

Мешканці Шевченківського району активно долучаються до громадського проекту «Бюджет участі». На 1 грудня на розгляд вони подали 25 проектів, що мають покращити життя місцевої громади. Бюджет усіх запропонованих ідей наразі складає понад 15 млн. грн.
Найбільше пропозицій шевченківці мають щодо змін у сфері культури та туризму – 6 проектів. Другу сходинку рейтингу інтересу громади посіла освітня галузь – 3 проекти. А також по 2 проекти в таких сферах, як спорт, соцзахист, навколишнє середовище, телекомунікації, зв'язок та інформаційні технології, електроенергія, лише по 1 в галузях безпека та громадський порядок й комунальне господарство тощо.
У своїх проектах шевченківці пропонують впорядкувати територію парків «Нивки», «Сирецький», ім. О.Пушкіна, зробити кіносквер, арт-бульвар та благоустрій шкільних подвір’їв. Проводити в районі різноманітні фестивалі, встановлювати дитячі майданчики, відкривати інноваційні кабінети в навчальних закладах, розробити сучасне меню для шкільних їдалень, відкрити центр для дітей з особливими потребами та університет для людей «золотого віку». А також серед ідей є такі енергоощадні ноу-хау як сонячні батареї на дахах громадського транспорту чи його зупинках.
Загалом же ситуація по Києву виглядає таким чином: на розгляд Бюджету міських ініціатив мешканці столиці подали 240 проектів на суму майже 157 млн. грн. Найбільше ідей стосується освітньої сфери – 39 проектів, спортивної галузі – 36 та охорони здоров’я – 30.