Головна  →  Новини  →  6 грудня 2019

Афіша на 6-те грудня: куди піти у Києві

Афіша на 6-те грудня: куди піти у Києві

Нарешті п'ятниця, і сьогодні на вас чекає виступ італійського гітариста, святкування 21-річчя альбому ТНМК, великий концерт Дахи Брахи, вечір сучасних балетів, презентація гостросюжетного детективу, показ фільму про Берлін та інше. 

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Відкриття міжнародного фестивалю гітарної музики «Київ-2019»

На відкритті ХVІ Міжнародного фестивалю гітарної музики «Київ-2019», виступить молодий італійський гітарист П’єрлуїджі Клементе. Він представить музику композиторів-сучасників першої половини ХІХ століття – іспанця Фернандо Сора (1778-1839), австрійця Йоганна Каспара Мерца (1806-1856), італійців Мауро Джуліані (1781-1829) та Фердінандо Каруллі (1770-1841), француза Антуана де Лойє (1768-1852).

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2
Вартість квитка: 80-400 грн.

ТНМК - 21 рік альбому Зроби Мені Хіп-Хоп 

 

21 рік альбому «Зроби мені хіп-хоп» - Фагот, Фоззі і Діля святкують. Вперше за 15 років вони повноцінно разом на сцені – Фагот, Фоззі та Діля зіграють концерт до дня народження дебютного альбому ТНМК і зроблять нам справжній український хіп-хоп! 

Коли: о 19.00
Де: Bel Etage Music Hall, вул. Шота Руставелі, 16а
Вартість квитка: 650-1600 грн.

ДахаБраха | 06.12, Палац Спорту

Музиканти використовують такі інструменти: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. Здається, таке поєднання здатне створити лише музичний хаос. Але три дівчини та хлопець видають потужний саунд. Їхні пісні – автентичні, складні та наповнені енергетикою української народної пісні.  Обіцяють грандiозне live шоу. За допомогою режисера та наставника Влада Троїцького цю велику залу зроблять мультиформатною та стереокультурною.

Коли: о 19.00
Де: Палац Спорту, Спортивна площа,1 
Вартість квитка: 390-950 грн.


ВЕЧІР З БАЛЕТАМИ.

АМА | ДЕ ТИ? - вечір сучасних одноактних балетів

Сучасний одноактний балет «АМА» від ПРОcontemporary – вистава-емоція, вистава-почуття. Безглуздо аналізувати жінку, до неї не застосовуються жодні логічні оцінки та висновки. Саме її існування, її життєдайна сила є причиною та є наслідком.  Сучасний  одноактний балет «Де ти?» від baza.art people - у цій виставі ніби повторюється рух матерії, яка відносить нас у світ асоціацій і снів, зустрічей, які так само сильно несподівані, як і необхідні. Де ти? - це, все ж таки, запитання або відповідь?

Коли: о 19.00
Де: Киівський Муніціпальний Академічний Театр Опери Та Балету, вул. Межигірська, 2
Вартість квитка: 200-600 грн.


ВЕЧІР ПСИХОЛОГІЧНИЙ.

Підлітковий гнів

Зустріч буде пізнавальною та корисною для батьків і всіх, хто працює з людьми підліткового віку. Розбиратимуть питання:  навіщо тінейджерам постійно конфліктувати? Які причини підліткового гніву? Якими способами підлітки проявляють гнів?Як справитися з проблемою і зберегти дружні стосунки з дитиною? Як виховувати «слухняного» підлітка, щоб він не став пристосуванцем?

Коли: о 19.00
Де: Dialog hub, вул. Володимирська, 43
Вхід вільний, реєстрація 


ВЕЧІР В ТЕАТРІ.

Мать його

Володимир, розмінявши шостий десяток років, так і не взнав коханки іншої, ніж наука. Не мав співжительки іншої, ніж його мати – вічного та невмирущого творця його дивного затворницького життя. Його матері – Зої – вже сто років. А, може, й більше. А, може, вона була завжди і завжди буде, з її небажанням ділити з кимось сина, з її любов’ю до нього, токсичною та руйнівною. Зоя знає: на селі, коли наставав час вмирати, діставали труну з горища й вкладалися в неї, а, якщо не вмирали, йшли гусей пасти. Але чомусь, ані вона, ані її син не помічають, що вляглися в ту труну, навіть не почавши жити, й вже який рік пасуть тих гусей… Але, може, молода й занадто жива дівчина Женя, яка опиняється в їхньому домі, зможе оживити горе-пастухів?

Коли: о 19.00
Де: Малий театр, вул. Олеся Гончара, 33
Вартість квитка: 150 грн.


ВЕЧІР ЛІТЕРАТУРНИЙ.

Презентація. Наталія Довгопол "Шпигунки з притулку Артеміда"

Кнайп-клуб "Купідон" та видавництво Vivat запрошують на презентацію гостросюжетного детективу Наталії Довгопол "Шпигунки з притулку Артеміда".
Ця книжка — перепустка у світ гостросюжетних пригод, шпигунських місій і небезпечних мандрів, де кожен день — це випробування на сміливість і силу духу, а здатність працювати в команді є чи не єдиним шансом на спасіння.

Коли: о 20.00
Де: Кнайп-клуб "Купідон", вулиця Пушкінська, 1-3
Вхід вільний. Вечірні вбрання в стилістиці початку ХХ сторіччя вітаються


ВЕЧІР В КІНО.

Симфонія Берліна

одинний, але надзвичайно насичений та ритмічний фільм про те, чим живе культурна столиця Європи. У стрічці Йоганна Шаффа є все, чого так бракує портретам міст, щоб ті бодай трохи походили на справжню мандрівку. Наповнені молоддю вулиці, мальовничі пейзажі, панорами та жителі Берліна, які живуть моментом — нарешті одне з найкращих міст планети отримало документальний фільм, на який воно давно заслуговувало. 

Коли: о 21.00
Де: Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6
Вартість квитка: 80-120 грн.

 

За інеформацією: https://vechirniy.kyiv.ua/

Перейти до спискуВерсiя для друку