Головна  →  Новини  →  4 вересня 2019

Олег Гаряга відкрив інклюзивно - ресурсний центр №10 для дітей з особливими освітніми потребами у Шевченківському районі

Олег Гаряга відкрив інклюзивно - ресурсний центр №10 для дітей з особливими освітніми потребами у Шевченківському районі

3 вересня 2019 року відкрився інклюзивно - ресурсний центр №10 для дітей з особливими освітніми потребами, що по вул. Грекова, 2 у Шевченківському районі, на який так багато років чекали і батьки, і діти.

Під час капітального ремонту було відремонтовано 10 кабінетів, які облаштовані спеціальним обладнанням для реабілітації дітей, занять з логопедом та психологом. Спортивні зали обладнані спеціальним устаткуванням для вправ з лікувальної фізкультури для дітей віком до 7 років, та окремий зал для старших - віком до 18 років.

Крім того, в ІРЦ впроваджуються такі методики роботи з дітьми, як йоготерапія, художня майстерність, логоритміка і багато інших цікавих та результативних методик.

Волонтери допомагають із таким видом терапії - як енімалтерапія, тобто тренери із спеціально навченими собаками. Для батьків особливих дітей спеціалісти центру надають психологічну допомогу - проводять для них семінари з психології.

Це один із найкращих інклюзивно - ресурсних центрів у місті. Він відповідає усім сучасним вимогам: з дітьми працюють висококваліфіковані психологи, логопеди, дефектологи, реабілітологи.

На сьогодні в районі такої допомоги потребують понад 1900 дітей та родин.

«Переконаний, у місті повинні бути створені належні умови для того, щоб такі дітки мали змогу адаптовуватися до життя у суспільстві, знаходити собі друзів та навчатися.»,- говорив на відкритті центру голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гаряга Олег Олександрович.

Реабілітація дітей з особливими потребами Шевченківського району віком від 2 до 18 років проводиться безкоштовно, за умови попереднього запису.

Перейти до спискуВерсiя для друку