Головна  →  Новини  →  1 листопада 2017

Відкривається новий дитячий садок у Києві

Відкривається новий дитячий садок у Києві

 

Сьогодні мер Києва Віталій Кличко, разом з головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Олегом Гарягою та іншими головами райдержадміністрацій перевірили завершення робіт перед введенням дитячого садочка в експлуатацію. Адже за два тижні в Голосіївському районі відкриється новий дитячий садочок, розрахований на 110 місць.
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 106, розташований на проспекті  Науки, 65, і розрахований на 6 груп. Зокрема, буде відкрито дві групи для дітей віком від 2 до 3 років та чотири дошкільні групи для дітей віком від 3 до 6 (7) років із режимом роботи 12 годин. У садочку є басейн, спортивна і танцювальна зали. При будівництві цього навчального закладу використовувалися найсучасніші технології.
Найближчими днями розпочнеться прийом дітей до садочка через електронну систему запису.
«За два тижні садочок вже прийматиме дітей. І я дуже радий, що ми вводимо в експлуатацію такий сучасний об’єкт із басейном, великими та світлими приміщеннями. Я пишаюся тим, що ми поступово змінюємо Київ і будуємо та відкриваємо подібні заклади», – сказав Віталій Кличко.  
Мер Києва нагадав, що цього року в Києві загалом відкриється 10 нових дитсадків – як новозбудованих, так і повністю реконструйованих. Дитсадки, які здаються в експлуатацію, повинні відповідати всім сучасним стандартам.
За словами мера Києва, черга у дитсадки столиці у 2013-2014 роках, складала понад 15 тисяч дітей. За три роки електронна черга зменшились майже в три рази. «І наше головне завдання – через два-три роки черги до дитсадків у Києві взагалі не повинно бути», – додав Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку