Головна  →  Новини  →  7 грудня 2023

У Територіальному центрі соціального обслуговування Шевченківського району м. Києва із Днем Святого Миколая привітали дітей з інвалідністю

День Святого Миколая традиційно розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це велике церковне свято і улюблений день дітлахів, яким святий приносить подарунки і солодощі.

Не стали виключенням і діти з інвалідністю, які відвідують відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району м. Києва.

До них завітав Святий Миколай, щоб особисто привітати зі святами. Діти приймали участь у веселих конкурсах та іграх, розповідали вірші, танцювали, а хто не мав можливості це робити, то просто тримали за руку Святого Миколая і, мабуть, загадували своє найпотаємніше бажання.

Як відомо, неслухняним дітям Миколай приносить прутик, але у нас таких дітей немає. Усі отримали безліч позитивних емоцій і, звісно, подаруночки.

Колектив відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю вітає усіх з прийдешніми святами, бажає усього найкращого, а головне бажання дітей і дорослих, звісно, перемога і мирне життя!

 

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку