Головна  →  Оголошення  →  11 квітня 2023

Звіт про підсумки результатів громадського обговорення питання щодо перейменування бібліотеки імені М. Чернишевського та присвоєння їй назви «Бібліотека на Дегтярівській»

З 17 січня по 17 березня 2023 року в Шевченківському районі м. Києва проходило громадське обговорення ініціативи колективу бібліотеки імені М. Чернишевського ЦБС Шевченківському району м. Києва щодо перейменування бібліотеки та присвоєння даній бібліотеці назви «Бібліотека на Дегтярівській» - з метою збереження та популяризації культурних цінностей України, відродження духовності, увічнення пам’яті видатних діячів культури України та зважаючи на великі заслуги Михайла Парфентійовича Дегтерьова перед Києвом і киянами.

Долучитися до обговорення мав змогу кожен киянин, подавши свої пропозиції та зауваження в письмовій або електронній формі до Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва.

У обговоренні взяли участь громадські діячі, києвознавці, жителі м. Києва та Шевченківського району столиці.

За результатами обговорення кияни підтримали перейменування бібліотеки імені М. Чернишевського та присвоєння їй назви «Бібліотека на Дегтярівській»: «ЗА» - 244.

Зокрема, всього отримано 245 звернень від учасників громадського обговорення. З них: 94 - електронних звернень («за» - 93, «проти» - 1); 151 – у підсумку опитування в бібліотеці («за» - 151).

За підсумками громадського обговорення були проведені розширені загальні збори трудового колективу бібліотеки імені М. Чернишевського ЦБС Шевченківському району м. Києва за участю жителів Шевченківського району, управління культури Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації та представників бібліотек Шевченківського району м. Києва, які відбулися 11.04.2023 року.

На зборах було ухвалено: підтримати пропозицію щодо перейменування бібліотеки імені М. Чернишевського ЦБС Шевченківському району м. Києва та присвоєння їй назви «Бібліотека на Дегтярівській».

Перейти до спискуВерсiя для друку