Головна  →  Новини  →  20 січня 2022

У Києві затвердили міську цільову програму «Захисник Києва» на 2022-2024 роки

У Київській міській раді схвалили міську цільову програму «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, яка передбачає виділення понад 110 млн грн на зміцнення обороноздатності Києва. 

Таке рішення було прийнято сьогодні, 20 січня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 78 депутатів.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Андрія Крищенка, реалізація прийнятої програми дозволить обладнати пункти постійної дислокації для бригади Сил територіальної оборони в кожному районі міста Києва, забезпечити бригаду необхідними навчально-тренувальними комплексами, майном та підвищити готовність системи мобілізації міста Києва.

«В умовах продовження збройної агресії з боку Російської Федерації проти України, високої ймовірності повномасштабного вторгнення та застосування агресором диверсійно-розвідувальних сил або здійснення актів тероризму, важливого значення набуває виконання заходів з організації військової служби та військового обов’язку, мобілізаційної підготовки та територіальної оборони в місті Києві. Зокрема на це спрямовані заходи, які увійшли до програми «Захисник Києва», – зазначив Андрій Крищенко.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних додав, що також в рамках програми «Захисник Києва» заплановано створити Єдиний центр підготовки Сил муніципальної безпеки міста Києва, зокрема і бригади територіальної оборони.

«Після підготовки резервістів та налагодження роботи підрозділів Київ матиме розвинуту та ефективно функціонуючу окрему бригаду територіальної оборони, яка буде готова до виконання завдань протягом 24 годин», – наголосив Андрій Крищенко.

За інформацією: https://kmr.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку