Головна  →  Оголошення  →  28 грудня 2021

Оголошення про початок проведення конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на 2022 рік

Відповідно до Порядку відбору  громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 19.04.2018 № 495/4559, Шевченківська районна  в місті Києві державна адміністрація повідомляє про початок проведення конкурсного відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва у 2022 році.

До участі у конкурсному відборі допускаються громадські організації,які мають статус юридичної особи не менше ніж один рік до дати оголошення конкурсного відбору, діяльність яких поширюється на території району (районів) міста Києва.

Метою проведення конкурсного відбору є залучення громадських організацій до співпраці з виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), районними в місті Києві державними адміністраціями шляхом реалізації розроблених ними проектів, спрямованих на виконання завдань і заходів Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15 грудня 
2011 року № 824/7060 «Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року», в частині підвищення рівня соціального захисту окремих категорій населення.

Конкурсні пропозиції подаються громадськими організаціями  за такими пріоритетними напрямками:

1. Реабілітація та соціальний захист осіб з інвалідністю різних нозологій захворювань (крім осіб з вадами слуху та зору).

2. Реабілітація та адаптація осіб з вадами слуху та зору.

3. Проведення комплексної реабілітації та спеціалізованого консультування дітей та молоді з інвалідністю. 

4. Реінтеграція людей груп ризику (осіб, які звільняються з місць позбавлення волі).

5. Соціальна реабілітація учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій та їхніх сімей.

6. Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

7. Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

8. Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

9. Соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі     в суспільному житті міста.

10. Проведення роботи, спрямованої на патріотичне виховання молоді.

11. Абілітація, заходи із включення до місцевої спільноти, представництво інтересів, розумні пристосування для осіб з інтелектуальними порушеннями та членів їх сімей, які здійснюють опіку та догляд.

12. Надання інших соціальних послуг.

Для участі у Конкурсному відборі громадські організації подають:

1) заявку на участь у конкурсному відборі встановленої форми ;

2) копію статуту громадської організації;

3) копію рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4)  копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

5) коротку інформацію про діяльність та досвід роботи громадської організації;

6) опис проекту за встановленою формою () та кошторис витрат, необхідних для виконання проекту, в описі проекту обов’язково зазначити цільову групу на яку спрямований проект і район;

7) звіт про використання бюджетних коштів за попередній рік з відповідними підтверджуючими документами (для громадських організацій, які отримали бюджетні кошти у попередньому році).

Учасник конкурсного відбору може подавати одну або декілька конкурсних пропозицій у друкованій та електронній формі.

Документи, подані учасником конкурсного відбору, засвідчуються на кожній сторінці підписом керівника та скріплюються печаткою громадської організації.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Строк подання конкурсних пропозицій – 30 днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється  управлінням соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 5.

Також, відсканований пакет зазначених вище документів з відміткою «для участі в конкурсному відборі» потрібно надіслати на електронну адресу: [email protected]

Пн-Чт з 8:00 до 17:00

Пт з 8:00 до 15:45

Телефони для довідок: 236-11-94, 366 59 14.

з 28 грудня  2021 року

Перейти до спискуВерсiя для друку