Головна  →  Новини  →  13 грудня 2021

Святкова резиденція Святого Миколая та інші новорічні святкування у парку Шевченка

Святкова резиденція Святого Миколая та інші новорічні святкування у парку Шевченка

У Києві розповіли про новорічно-різдвяні святкування у парку імені Тараса Шевченка. На прес-конференції, що відбулася 13 грудня, місцева влада та співорганізатори святкувань поділилися деталями програми та концепцією проведення свят.  Більше фото тут

«У порівнянні з минулими роками, новорічних локацій стало більше, та значно зросла їх насиченість різноманітними розвагами. Мета цього різноманіття – “зачепити” якомога більше людей з різними смаками, очікуваннями та культурним бекграундом. Муніципальні майданчики мають бути диверсифікованими, аби і пенсіонер, і хіпстер почувалися у рідному місті комфортно, аби їм було цікаво. Думаю, це буде найбільш “казкова” наша локація – найгостинніша для батьків з дітьми, де можна з користю та задоволенням провести цілий день», – зазначила Яна Барінова, директорка Департаменту культури КМДА.

Вже 17 грудня парк імені Тараса Шевченка перетвориться на велику країну Святого Миколая, де буде встановлено новорічну ялинку, працюватиме резиденція Миколая, сцена для виступів дитячих колективів, фотозони, зона фудкорту, з’являться Алея Добра та Алея кохання, територія Миколайчиків. Локація, в першу чергу, буде спрямована на залучення до новорічних святкувань дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей різних пільгових категорій. 

«Ми всі втомилися від карантинних обмежень і соціальних дистанцій, тому, цьогоріч зимові свята хочеться зробити особливими, дійсно зі святковим та казковим настроєм. Тож, запрошуємо всіх відвідати нову районну новорічно-різдвяну локацію із тематичною ілюмінацією та інсталяціями, Приймальню Святого Миколая, що знаходитиметься у магічному Київському трамвайчику й насолоджуватись розвагами, які ми підготували для киян та гостей столиці разом із Департаментом культури КМДА!», – поділився Олег Гаряга, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації..

           

В останні місяці проходили конкурси-огляди художніх колективів у районах міста Києва, тож вже у п’ятницю та суботу колективи-переможці презентуватимуть свою концертну програму на сцені, що знаходитиметься біля ялинки. 19 грудня, на День Святого Миколая, на гостей чекатиме концертна програма, а після – діджей-сет. 

«На різних локаціях парку працюватимуть аніматори, будуть встановлені фотозони, цікава святкова ілюмінація. Локація буде справді сімейною – відпочинок не лише для дітей, але й для їхніх батьків. Також хочу відзначити соціальну складову – діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти отримуватимуть щодня новорічні подарунки. У цьому напрямку ми працюємо з Департаментом соціальної політики КМДА, які складатимуть відповідні списки. Ми щасливі, що зможемо подарувати їм свято», – розповів Анатолій Солов’яненко, співорганізатор святкувань.

Враховуючи карантинні обмеження та загальну епідеміологічну ситуацію, Департамент культури проробив комплексний новорічний маршрут, включивши всі новорічні локації.

Новорічні свята у парку Шевченка почнуться з 17 грудня.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку