Головна  →  Новини  →  22 квітня 2021

У Центральній районній бібліотеці ім. Є. Плужника відбулася онлайн-презентація книги Юлії Стахівської «Таємниця Могилянки і зниклий ключ»


21 квітня до Всесвітнього дня книги та авторського права у «Літературно-мистецький вітальні на Прорізній,15»Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника відбулася онлайн-презентація книги Юлії Стахівської «Таємниця Могилянки і зниклий ключ».

Юлія Стахівська - українська поетеса, ілюстраторка, журналістка. Авторка поетичних книжок «Червоні чоловічки» та «Verde», співупорядниця антології «Українська авангардна поезія (1910-1930 роки)».

Стипендіатка Міжнародного дому письменника та перекладача у Вентспілсі. Учасниця багатьох літературних акцій в Україні та інших країнах.

У новій фантастичній книжці «Таємниця Могилянки і зниклий ключ» сучасність переплітається із минулим, а детективні історії дозволяють мандрувати часовими тунелями. За кількасот років своєї історії Києво-Могилянська академія зібрала чимало таємниць і дивовиж. Тут досі збереглися будівлі й речі, що можуть перенести в славну добу бароко. Принаймні дівчинку Лізу таки перенесли. Разом із нею ми побачимо давню Могилянку, дізнаємося її легенди і знайдемо один дуже важливий ключ.

Захід проходив в прямому ефірі на фейсбук-сторінці Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника.

#Всесвітній_день_книги_та_авторського_права 

#Юлія_Стахівська 

#Таємниця_Могилянки_і_зниклий_ключ 

#Бібліотека_на_Прорізній 

#Літературно_мистецька_вітальня_на_Прорізній

Перейти до спискуВерсiя для друку