Головна  →  Новини  →  16 квітня 2021

У Шевченківському районі функціонує 347 укриттів на випадок надзвичайних ситуацій

У Шевченківському районі функціонує 347 укриттів на випадок надзвичайних ситуацій

З метою захисту цивільного населення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на території Шевченківського району знаходиться 347 захисних споруд.

Наразі проводиться планова інвентаризація та обстеження сховищ спеціалізованою комісією Шевченківського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві разом із Шевченківською райдержадміністрацією.

Про це повідомляють у відділі з питань цивільного захисту Шевченківської райдержадміністрації.

Укриття поділяються на найпростіші та споруди подвійного призначення, з адресним переліком яких можна ознайомитись ТУТ.

Відповідно до наказу МВС від 9 липня 2018 року №579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» балансоутримувачами повинні проводитись відповідні заходи щодо підтримання укриттів в належному стані та у готовності до використання за призначенням.

За результатами комплексної перевірки захисної споруди комісією складається Акт перевірки, де зазначається стан захисної споруди, загальне призначення сховища, наявність систем водо-, тепло-, електропостачання, наявність необхідного обладнання та інвентарю тощо.

За інформацією КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району», на балансі якої перебуває 109 сховищ, захисні споруди забезпечені освітленням, водопостачанням, лавами для сидіння, закуплені свічки, аптечки медичні та іншим.

Також для зручності інформування населення Київська міська державна адміністрація оновила мапу, де вказані адресні місця укриттів столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку