Головна  →  Оголошення  →  9 грудня 2020

Оголошується громадське обговорення проєкту розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

До уваги мешканців міста Києва та Шевченківського району столиці України

З метою організації ведення обліку дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають в межах Шевченківського району м. Києва, трансформацією закладів загальної середньої освіти, забезпечення територіальної доступності початкової та базової загальної середньої освіти.

 ОГОЛОШУЄТЬСЯ 
громадське обговорення проєкту розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва територій обслуговування у 2021-2022 навчальному році»

Найменування організатора громадського обговорення: Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

Суб'єкт, що вніс пропозицію щодо обговорення проєкту розпорядження: управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Зоологічна, буд.6-а)

Термін громадського обговорення: з 14 грудня по 28 грудня 2020 року

Долучитися до обговорення має змогу кожен киянин. Свої пропозиції, зауваження, прохання просимо подавати у письмовій або електронній формі до управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 04119, м. Київ, вул. Зоологічна, 6-а, контактний телефон: (044) 489-35-52 та на електронну пошту: priyom_shevruo@ukr.net, обов'язково зазначивши своє прізвище, ім'я, по батькові та місце проживання.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Відповідальні особи: Реслер Андрій Олександрович, Попова Тетяна Леонідівна

Спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: звіт громадського обговорення буде оприлюднений на офіційному сайті Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Інформаційна довідка: на виконання статей 8, 35 Закону України від 16.01.2020 № 463-IX «Про повну загальну середню освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 903 «Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», рішення колегії управління освіти Шевченківської районної вмісті Києві державної адміністрації (протокол від 26.08.2020) заклади загальної середньої освіти Шевченківського району вживають організаційні заходи щодо виконання Плану заходів щодо розвитку та оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Шевченківського району, яким, зокрема, передбачено створення мережі профільних закладів загальної середньої освіти (ліцеїв) у 2019-2023 роках.

У 2021-2022 навчальному році передбачено не здійснювати приймання дітей до 1-х, 2-х класів закладів загальної середньої освіти: №№ 41, 101 та до   1-х, 2-х, 3-х класів ЗЗСО № 172. У зв’язку з цим у додатку до розпорядження внесено відповідні зміни територій обслуговування.

ТЕКСТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

ДОДАТОК ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Перейти до спискуВерсiя для друку