Головна  →  Новини  →  16 жовтня 2020

У Шевченківській райдержадміністрації відбулася урочиста зустріч Олега Гаряги з вартовими Муніципальної варти

У Шевченківській райдержадміністрації відбулася урочиста зустріч Олега Гаряги з вартовими Муніципальної варти

16 жовтня в приміщенні Шевченківської райдержадміністрації очільник району Олег Гаряга взяв участь в урочистому заході та особисто нагородив вартових громадського формування Муніципальної варти знаком народної пошани «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією». ФОТОЗВІТ

Під час своєї урочистої промови Олег Гаряга зазначив: «Неможливо переоцінити дії тих, хто в нелегкий час для всієї України та навіть для всього світу – у період пандемії COVID-19, за час жорстокого карантину надавав допомогу нужденним!

Спільними зусиллями разом з вартовими громадського формування Муніципальної варти ми у щоденному режимі допомагали забезпечувати продуктами харчування та засобами індивідуального захисту осіб похилого віку, одиноких та осіб з інвалідністю.

Доставляти продуктові набори особам із групи ризику – це дійсно небезпечна та відповідальна робота… Вона потребувала дисциплінованості, організованості у діях із дотриманням відповідних правил та вимог.

Отже дякую всім активним учасникам у виконанні цього завдання!».

Після промови голова райдержадміністрації Олег Гаряга нагородив знаком народної пошани «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією» 19 вартових Муніципальної варти Шевченківського району за налагоджену, чітку, дисципліновану і активну роботу та допомогу району і його мешканцям:

- Едуард Крупенко;

- Олександр Матвієнко;

- Іван Кріпченко;

- Олександр Войтенко;

- Сергій Лабузов;

- Сергій Кутраков;

- Анатолій Клодій;

- Ярослав Куц;

- Дмитро Василюк;

- Павло Павленко;

- Олександр Крамаренко;

- Сергій Кармаза;

- Павло Юсько;

- Василь Степаненко;

- Дмитро Примаченко;

- Дмитро Мойсеєнко;

- Микола Жигалко;

- Олександр Пасічний;

- Володимир Чеславский.

Дякуємо за службу!

Перейти до спискуВерсiя для друку