Головна  →  Оголошення  →  13 жовтня 2020

УВАГА ! Інформація для суб’єктів господарювання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (далі – постанова) запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати (далі – грошова компенсація) в розмірі  5 тис. грн. шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям новонародженої дитини), на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «ПриватБанк».

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну народжену дитину для придбання:

1) дитячих товарів:

  • засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків, серветок;
  • дитячого одягу та взуття;
  • дитячого харчування;
  • дитячого посуду;
  • дитячих іграшок;
  • текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр;

2) товарів для породіллі:

  • прокладок для лактації;
  • прокладок післяпологових.

Продаж дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», підписали додаткову угоду з Міністерством соціальної політики України про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проєкту.

Міністерство соціальної політики України проводить інформаційну кампанію у регіонах, спрямовану на долучення регіональних закладів торгівлі та інтернет-магазинів до реалізації пілотного проєкту.

На офіційному веб-сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати з Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проєкту, та додаткову угоду про приєднання до договору.

Перейти до спискуВерсiя для друку