Головна  →  Новини  →  17 вересня 2020

У Шевченківському районі готують до відкриття сучасний БібліоHUB

У Шевченківському районі готують до відкриття сучасний БібліоHUB

Найближчим часом мешканці центрального району столиці вже зможуть відвідати двоповерховий надсучасний та просторий бібілохаб по вул. Данила Щербаківського, 51-В. ФОТОЗВІТ

Сьогодні, 17 вересня, голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга разом з директором Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діаною Поповою проінспектували хід закінчення виконання ремонтних робіт у бібліотеці та обговорили кінцеві терміни їх завершення.

«Масштабна реалізація проєкту «Сучасний бібліотечний простір – БібліоHUB» розпочата у Києві з 2017 року. Проєкт передбачає модернізацію бібліотек з перетворенням їх у сучасні простори, як культурні центри, центри дозвілля та самоосвіти. Важливо – це втілення клієнторієнтовного підходу, впровадження сучасних цифрових технологій, оснащення хабов необхідною мультимедійною технікою. Про «родзинку» нашого бібліохабу ми скажемо пізніше..», - розповів про реалізацію проєкту Олег Гаряга.

На сьогодні учасниками міської програми «БібліоHUB» вже стали 8 бібліотек у 7 районах Києва - Шевченківський, Дніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільский, Голосіївський і Дарницький.

Чекайте на відкриття…

Перейти до спискуВерсiя для друку