Головна  →  Анонси  →  17 серпня 2020

20 серпня о 10 год. 00 хв. розпочинається Серпнева конференція педагогічних, науково-педагогічних працівників Києва для обговорення найактуальніших питань сфери освіти

Цьогоріч світ стикнувся з новою реальністю та невизначеністю. Саме час поговорити про нові підходи, готовність реагувати на нові виклики часу, змінюватись. Тож конференція відбудеться у форматі освітнього марафону онлайн.

Подія розділена на декілька напрямів за темами:

1 модуль. Пленарне засідання. Управлінський блок.
Ми покажемо найяскравіші моменти цього навчального року — те, чим жили освітяни Києва, які зміни впроваджували та що ми плануємо на наступний навчальний рік. Обговоримо актуальні питання, що виникли внаслідок пандемії та покажемо своє бачення відновлення освітнього процесу в закладах освіти та режиму їх роботи після зняття карантинних обмежень.

2 модуль. Виклики дистанційного навчання.
Поговоримо про дистанційне навчання та презентуємо Порадник з дистанційного навчання для учасників освітнього процесу — це рекомендації, розроблені командою освітян Києва для того, щоб зробити онлайн взаємодію вчителя та учня цікавою, творчою та якісною!

3 модуль. Змішане навчання та режим роботи закладів.
Вкотре обговоримо важливі акценти підготовки до нового навчального року, виклики та застереження, які маємо сьогодні. Які є моделі змішаного навчання та в якому режимі відбуватиметься робота закладів освіти Києва.

4 модуль. Вища, фахова передвища та професійна (професійно-технічна) освіта в сучасних умовах.
Освіта Києва — це не лише про садочки, школи та позашкільну освіту, але й про університети, коледжі, технікуми та професійно-технічні училища.Сьогодні ми всі перебуваємо в особливій ситуації, тому разом намагаємося знайти правильні відповіді на питання, які подекуди залишилися без уваги. Торкнемося питань доступність освітнього простору та інклюзивного середовища. Обговоримо як відбувалося навчання з початку оголошення карантину.

5 модуль. Позашкілля Києва та громадянська освіта молоді.
Про нові методи планування та реалізації освітніх проєктів у напрямах позашкільної освіти та громадянського виховання молоді.Коли формат "онлайн" є перевагою і чи вдалося освітянам Києва отримати позитивний досвід провадження проєктів?

До участі у Конференції запрошені фахівці та лідери думок із різних сфер діяльності. Кожен учасник може долучитися до обговорення онлайн та отримати запис конференції згодом.

Основні доповідачі конференції:

  • Київський міський голова - Віталій Кличко.
  • Заступник голови Київської міської державної адміністрації - Валентин Мондриївський.
  • Голова комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту -Ганна Старостенко.
  • Директор Департаменту освіти і науки Києва - Олена Фіданян.

Ми запускаємо попередню реєстрацію на нашу подію на сайті.
Залишайте свої контакти і отримайте всі матеріали конференції після її завершення. Крім того, ми подбаємо про те, щоб Ви вчасно приєдналися до трансляції та нічого не пропустили і надішлемо Вам нагадування.

За інформацією: https://don.kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку