Головна  →  Оголошення  →  17 березня 2020

Шановні мешканці Шевченківського району!

Шановні мешканці Шевченківського району!

Відповідно до п. 19 Протоколу № 2, напрацьованого під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10.03.2020 щодо стану забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє про скасування до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в підрозділах адміністрації з 17 березня 2020 року.

У зв'язку з рекомендаціями максимально обмежити фізичні контакти між громадянами, пропонуємо звернення до Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації надсилати електронною поштою (фізичні особи) на адресу: zvern@shev.kmda.gov.ua, або Укрпоштою на адресу: вул. Богдана Хмельницького, 24, м. Київ, 01030.

Крім того, у зверненнях, які стосуються отримання інформації про зареєстрованих осіб за місцем проживання, необхідно зазначати куди потрібна вказана інформація.

Відповідь на звернення будуть надсилатися відповідно на електронну адресу, а в паперовому вигляді – на поштову адресу.

Просимо поставитися з розумінням до вказаних карантинних обмежень, які триватимуть до особливого розпорядження про їх припинення, про що буде повідомлено додатково. 

Перейти до спискуВерсiя для друку