Головна  →  Новини  →  17 березня 2020

Увага! Доступ громадян до столичної мерії тимчасово обмежено

Увага! Доступ громадян до столичної мерії тимчасово обмежено

Для запобігання можливого поширення захворюваності на коронавірус, київська міська влада тимчасово обмежує доступ громадян до адмінбудівлі мерії.

Відповідно до розпорядження мера столиці Віталія Кличка, до комплексу на Хрещатику, 36 зможуть потрапити тільки працівники структурних підрозділів КМР та КМДА, які мають відповідні посвідчення. Також пускатимуть громадян та представників підприємств, установ і організацій для представництва інтересів в адміністративній комісії при виконавчому органі Київради (КМДА), які проводяться на 1-му поверсі мерії. Але якщо у відповідному прес-центрі перебуватиме не більше 15-ти осіб.

«Також міська влада тимчасово призупиняє особистий прийом громадян у мерії. Відповідні обмеження діятимуть до 3 квітня. Разом із тим, можна надсилати свої звернення до міського голови, КМДА чи Київради електронною або звичайною поштою. Листи можна буде залишити і в спеціальних скриньках, які розмістять біля центрального входу до будівлі на Хрещатику, 36. Комісії Київради також не зможуть приймати громадськість, але вони, за традицією, транслюватимуться онлайн», - уточнив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

За його словами, скасовуються проведення нарад, засідань колегіальних та консультативно-дорадчих органів. У разі потреби вони можуть здійснюватися в телефонному режимі або у форматі відеоконференцій.  

Окрім того, обмежують доступ громадян до районних в місті Києві державних адміністрацій.

За інформацією: https://kmr.gov.ua/

Перейти до спискуВерсiя для друку