У столиці з 10 жовтня почнуть подачу тепла в школи, дитсадки і поліклініки
Опубліковано 05 жовтня 2016 року о 14:35
У столиці з 10 жовтня буде розпочато подачу тепла в лікарні, поліклініки, школи, дитячі садки та інші заклади соціального напрямку за індивідуальними заявками. Таке доручення ПАТ «Київенерго» та ТОВ «Єврореконструкція» через похолодання дав мер Києва Віталій Кличко.
«Враховуючи зниження температури і на підставі інформації, яку ми заслухали від заступника директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолія Прокопенка, я даю доручення ПАТ «Київенерго», ТОВ «Єврореконструкція» через похолодання і зниження середньодобової температури розпочати подачу тепла в лікарні, поліклініки, школи, дитячі садки та інші заклади соціального напрямку за індивідуальними заявками з 10 жовтня цього року», - наголосив Віталій Кличко.
Мер Києва також підкреслив, що голови районних адміністрацій, директори департаментів освіти і науки, культури, охорони здоров’я несуть персональну відповідальність за підключення закладів соціальної сфери та належний температурний режим в них.
За матеріалами: http://kievcity.gov.ua/