Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Розпочався ремонт бруківки на вул. Прорізній

Опубліковано 24 березня 2021 року о 10:49

  

Розпочався ремонт бруківки на вул. Прорізній. Наразі дорожники працюють на ділянці між вул. Пушкінською і вул. Хрещатик й оновлюють покриття площею близько 300 м2. Роботи на цій частині планують закінчити до 30 квітня. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Наступними етапами буде відремонтовано бруківку на вул. Прорізній між вул. Володимирською і вул. Пушкінською.

Цього року запланований також ремонт гранітної бруківки на Володимирському узвозі. Площа ремонту ділянки – близько 1350 м2.

Також цього цьогоріч ремонтуватимуть бруківку на вул. Грушевського. Оновити покриття планують на площі близько 350 м2.

Як зазначає комунальна корпорація, минулого року гранітну бруківку відновили в рамках реконструкції вул. Покровської. А в попередні роки ремонтували бруківку на вул. Володимирській.

За інформацією: https://kyivcity.gov.ua


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux